Apple përgatit oferta për Apple Music përmes kartave të dhuratave

mollë-muzikë-10-2

Apple Music po shfaqet gjithnjë e më shumë si shërbimi i lirë par ekselencës. Disa muaj më parë ju informuam se Apple kishte filluar një fushatë me të cilën studentët do të kursenin 50% të kuotës së tyre Apple Music dhe se Apple gjithmonë dëshironte të kishte detaje me studentët, të tilla si dhuratat Beats për blerjen e pajisjeve në "përsëri në shkollë "ose zbritje për studentët e përhershëm. Këtë herë Apple përgatit oferta për Apple Music përmes kartave të dhuratave që mund të nënkuptojnë deri në dy muaj falas për çdo vit. Ne ju tregojmë se nga përbëhet oferta

Dyqanet e Apple dhe dyqanet e zgjedhura kanë filluar të marrin karta dhuratë Apple Music në Shtetet e Bashkuara që kushtojnë 99 dollarë dhe ofrojnë Apple Music për një vit të plotë. Kjo na jep një kursim prej rreth 18%, pasi do të qëndronte muaji në 8,25 dollarë në vend të 9,99 dollarë që kushton tani. Me pak fjalë, përkthehet në pothuajse dy muaj falas nëse marrim një kartë dhuratë për Apple Music. Ne jemi të sigurt që kjo, si shumë oferta të tjera të Apple, do të përfundojë në lëvizjen në tregun Evropian në muajt e ardhshëm.

Këto karta jo vetëm që do t'i gjeni në Apple Store, por edhe në shitës me pakicë të caktuar. Sidoqoftë, harroni t’i merrni ato në internet, ju mund t’i blini vetëm fizikisht. Sidoqoftë, mund të hidhni një vështrim përmes faqes zyrtare të PayPal, eBay ose Walmart, ku ndoshta do të shfaqen së shpejti. Ky është një tjetër promovim i Apple Music, i cili vazhdon ta vendosë atë si shërbimin më të lirë të muzikës në skenën elektronike dhe ajo që prodhon një avantazh për përdoruesit e saj, megjithatë, mosfunksionimi i aplikacioneve të tij jashtë mjedisit Apple blloku kryesor për pengim Zhvilluesit e Cupertino.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Paul dijo

  Hej A e dini se në Argjentinë është Spotify, unë numëroj diçka si 4 dollarë në muaj? Unë mendoj se është vendi më i lirë në botë, e kam atë për të tjerët sepse marr një periudhë prove për 3 muaj.
  Përshëndetje!

 2.   Paul dijo

  Na vjen keq, kam shkruar shpejt nga iPhone, kam komentuar që në Argjentinë Spotify Premium tani ka një rritje prej 4,66 $ në muaj, në këtë mënyrë Apple nuk mund të konkurrojë këtu!
  Përshëndetje!