Apple rinovon dyqanin legjendar të Apple në Regent Street në Londër

dyqan-mollë-rigjeneron-rrugë-rinovohet

Ne tashmë kemi folur me ju në shumë raste rreth sa na pëlqen Apple Store, Qendrat e Cupertino në të gjithë botën ku mund të shohim të gjithë filozofinë e Apple. Dyqane që kujdesen për çdo detaj të përvojës që mund të kemi brenda tyre, qendrat e konsumit, të mësuarit dhe zbulimit. Vende ku përvoja e klientit analizohet në milimetër. Apple Store është në evolucion të vazhdueshëm, dhe që kur Angela Ahrendts mori drejtimin e tyre, ka shumë ndryshime që ne kemi filluar të shohim ...

Gjithçka duhet të rinovohet me kalimin e kohës, dhe filozofia e tyre gjithashtu duhet të jetë në një evolucion të vazhdueshëm. Nga braktisja e mbiemrit "Dyqan" të quhet Apple plus emri i faqes ku ndodhet; për të rinovuar "dekorimin" e brendshëm. Dhe kjo është diçka që tashmë po shpaloset në të gjithë blinds. E fundit, e Apple Store në Regent Street në Londër, a Apple Store që u mbyll majin e kaluar 2015, dhe që tani po hapet për të treguar rinovimin e madh të Apple. Ata e hapin atë nesër, por sot ne mund t'ju tregojmë ndryshimet që ata kanë bërë në të ...

brendshme-dyqan-mollë-rrugë-regjent

Apple Store në Regent Street, ose Apple Regent Street, është një Apple Store (më lejoni të vazhdoj të përdor nomenklaturën e vjetër) mjaft i rëndësishëm për Apple: është dyqani i parë Apple që shumë prej nesh vizituan, A së pari i hapur në Evropë kështu që shumë prej nesh shfrytëzuan atë udhëtim në Londër për të parë flamurin imponues me mollën që fluturonte shumë afër Piccadilly Circus, në Regent Street. Dhe po, është mbyllur për një kohë të gjatë, më shumë se një vit, hera e fundit që isha atje, mbyllja dukej e çuditshme, por tani mund të shohim se si ka qenë brendësia e re e saj ...

dyqan-mollë-rrugë-regjent

Dhe siç mund ta shihni, ndjek të njëjtin model që mund të shohim në dyqanin e ri Apple në San Francisco: pemë dhe muret e gjelbërta të përziera me teknologjinë e markës, heqja e Bar Genius të kemi një marrëveshje më të drejtpërdrejtë me punonjësit, ekranet e mëdha ku mund të shihni sesione seminaresh dhe reklama të markave ... A koncept i ri që e bën gjithçka shumë më të pastër, një faqe që ju fton të shijoni Apple. Pra, mos hezitoni, nëse jeni në Londër këto ditë, Ejani nesër, të Shtunë, 15 Tetor, për të zbuluar Apple Store të ri në Regent Street.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.