Apple TV + do të premierë një episod të veçantë karantine të "Mythic Quest: Raven's Banquet"

Mitik

Shtë e qartë se për shkak të pandemisë së lumtur nga koronavirus, bota ka ndryshuar. Të paktën tani për tani. Pothuajse në të gjitha vendet kemi pasur ditë izolimi, disa më shumë se të tjerët dhe herët a vonë do ta shohim atë të pasqyruar në ekranin e vogël, në seriale apo filma.

Tani për tani, na është dashur të shohim episodin e fundit të serialit "Defendiendo a Jacob" dubluar në spanjisht latin, duke mos qenë në gjendje të kthehej në Spanjisht nga Spanja për shkak të burgosjes në fjalë. Dhe tani, seriali "Mythic Quest: Raven's Banquet" gjithashtu na ofron javën e ardhshme një episod të veçantë të shkruar, regjistruar dhe edituar në karantinë.

Apple njoftoi sot se më 22 maj do të premierë një episod special të serialit "Mythic Quest: Raven's Banquet". Kapitulli i ri titullohet Kërkimi mitik: Karantinë, dhe siç sugjeron vetë emri, ajo u shkrua, filmua dhe u redaktua nga njerëz që ishin në karantinë për shkak të pandemisë Covid-19.

Episodi i ri do të zgjasë 30 minuta dhe do të ketë kastin e protagonistëve të serialit që punojnë nga shtëpia në dritën e karantinës. Ky kapitull i veçantë ishte filmuar me iPhone, dhe aktorët dhe ekuipazhi punuan nga shtëpitë e tyre.

Episodi u shkrua nga Rob McElhenney, i cili gjithashtu luan në seri, një producent ekzekutiv dhe bashkë-krijues. Ky kapitull i ri do të rikthejë protagonistët e tij, përfshirë Danny Pudi, Ashly Burch, David Hornsby, Naomi Ekperigin, Caitlin McGee, Humphrey Ker dhe Jessie Ennis ndër të tjerët.

Kërkimi mitik: Episodi special i karantinës së banketit premiera më 22 maj në Apple TV +. Ajo që do të duhet të shohim është nëse është dubluar në Spanjisht nga Spanja apo do të jetë në Spanjisht Latine. Nuk ka dyshim se së shpejti do të shohim protagonistë të tjerë të sezoneve të reja të disa serialeve me një maskë në rrugë. Do të jetë shumë kurioz.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.