Yudonpay azhurnohet me një katalog për të shpenguar pikët tuaja

Yudonpay është bërë portofoli më i popullarizuar i kartës së besnikërisë në App Store (shkarkojeni këtu falas), aq sa është metoda që miliona përdorues po përdorin për të bartur në një aplikacion të vetëm të gjitha këto karta që ju ofrojnë firmat dhe dyqanet, me avantazhin që të mos i ruani ato në kartë ose të rrezikoni të humbni ata Për këtë dhe shumë më tepër, Yudonpay është bërë një alternativë shumë efektive.

Sidoqoftë, nuk ka qenë kurrë kaq e lehtë të shpërblehesh për blerjet tona të përditshme, tani e tutje Yudonpay ka një katalog në mënyrë që ne të mund të shkëmbejmë pikat tona me dhurata direkt nga aplikacioni Yudonpay. A mund t’i merrni të gjitha?

Përdorimi i këtij aplikacioni ka shumë përparësi, mes tyre mund të shtoni vetëm kartat e besnikërisë që ju interesojnë më shumë (Carrefour, CEPSA ...) shpejt dhe lehtë, duke i ruajtur ato dhe duke qenë në gjendje t'i përdorni direkt nga aplikacioni pa pasur nevojë të mbani në portofol ato karta plastike të bezdisshme, aq më tepër në epokën pa kontakt siç jemi tani. Kështu që ne mund të shohim nga një aplikacion i vetëm se si evoluojnë pikat tona dhe madje të vendosin vetë qëllimet tona. Ju as nuk duhet të shqetësoheni, ju zgjidhni kur bëni blerje, kur përdorni ndonjë nga kartat tuaja të besnikërisë dhe, më e rëndësishmja, kur të përdorni të gjitha pikët që keni grumbulluar gjatë blerjeve tuaja.

Çfarë ka të re në versionin 2.0 të Yudonpay

Tani do të kemi një treg që do të na lejojë të shkëmbejmë pikët tona me dhurata shpejt, si dhe një vitrinë me promovime që do të na lejojnë të arrijmë objektivat tona më shpejt dhe më lehtë. Por jo gjithçka do të ndalonte këtu, ekipi i zhvillimit Yudonpay gjithashtu ka dashur të rinovojë dizajnin e aplikacionit, si dhe mënyrën sesi shihen kartat tona të shtuara, duke na lejuar të zgjedhim edhe një seri kartash të preferuara, që ne të përdorim më shumë, në mënyrë që shfaqja e kartonit dhe shpengimi i pikëve tona të jetë një kënaqësi dhe jo një pengesë.

Në nivelin e ndërfaqes së përdoruesit Yudonpay gjithashtu ka ndryshuar shumë, duke na lejuar të hyjmë në ekranin e identifikimit më lehtë dhe duke menaxhuar një seri njoftimesh Push që do të na mbajnë të informuar në çdo kohë, sa herë që duam të jemi të qartë.

Në këtë mënyrë, Yudonpay lehtëson procesin e blerjes së produkteve dhuratë për përdoruesit. Aplikacioni shmang përdoruesit që shpesh të hyjnë në të për të kontrolluar sa pikë kanë grumbulluar dhe të konsultohen me katalogun e produkteve përpara se t'i riblejnë ato. Sepse si gjithmonë, e rëndësishme është jo vetëm që ne të gjendemi para një aplikacioni që përmbush misionin e tij, por me faktin që e bën atë siç duhet, dhe sigurisht Yudonpay përmbush atë që mund të pritet prej tij, kështu është bërë padyshim në alternativën kryesore. Greatshtë shumë mirë kur blen për një javë dhe mbledh pikë për të shkuar në kinema falas. Një kalim është të mbushni karburant dhe të shihni se si pikët tuaja ulin koston e karrocës tuaj. 

Markat që mund të gjeni në Yudonpay

Ne do t'ju lëmë me një listë e vogël e markave kryesore që mbështesin Yudonpay, ndër shumë të tjerë, gjë që do ta bëjë këtë mbajtësin tuaj më të efektshëm të kartës dixhitale.

 • Air Europa
 • kartë American Express
 • Zilja e trupit
 • Cinesa
 • VIP-at
 • Druni
 • Ersoky
 • Fnac
 • Galp
 • Lojë
 • H&M
 • Iberia
 • Kiabi
 • KIKO,
 • BP
 • NH
 • Rakuten
 • Renfe
 • Repsol
 • Klub udhëtimesh

Pra, nëse ende nuk keni filluar të shpërbleheni për blerjet tuaja, është një kohë e mirë për të marrë Yudonpay falas.

Kartat e Besnikërisë Yudonpay (Lidhja e AppStore)
Kartat e Besnikërisë Yudonpayfalas

Mëso më shumë | Yudonpay - Shkarkoni aplikacionin Yudonpay


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.