Bëhuni gati për fjalën kryesore në 15 Shtator me këto sfonde

Prezantimi i Apple është afër cepit, ka më pak se një javë e mbetur dhe duket se do ta shohim në të modelet e reja iPad Air dhe Apple Watch Series 6. Pasditja e djeshme ishte mjaft intensive për sa i përket thashethemeve, rrjedhjeve dhe lajmeve të tjera, por më në fund Apple zgjidhi dyshimet dhe zhduki të gjitha shpresat për të parë produkte të reja pas konfirmimit zyrtar të ngjarjes më 15 shtator.

Pikërisht nga ai moment të gjithë sytë janë përqendruar në detajet e "ftesës" së nisur se këtë vit, më shumë sesa një ftesë, është drejtpërdrejt një njoftim për të gjithë përdoruesit e Apple në mënyrë që ata të mund të ndjekin nga afër lajmet që paraqesin në këtë ngjarje.

Wallpapers për të gjithë iPhone edhe me sfond të zi

Ka një llogari në aplikacionin Telegram Çfarë të quajmë Wallpapers dhe e cila drejtohet nga AR7 e cila zakonisht është një nga të parat që lëshon sfondet e logove të Apple dhe disa të tjerëve. Në këtë rast, nuk u desh shumë për të hedhur në treg ato të reja për përdoruesit e iPhone dhe këtu ju lëmë cicërimat në mënyrë që të mund ta shkarkoni atë për modelin tuaj iPhone plotësisht falas:

Sigurisht që mund ta themi atë AR7 është një nga llogaritë që nuk mund të ndalojmë së ndjekuri nëse dëshirojmë të ndryshojmë sfondet e iPhone (ose ndonjë pajisje tjetër) pasi ka një larmi të gjerë dizenjosh dhe shumica e tyre janë spektakolare. Zgjidhni atë që dëshironi dhe shijojeni. Ne po presim për ju për fjalën kryesore të martën e ardhshme drejtpërdrejt së bashku me pjesën tjetër të ekipit iPhone të Actualidad për të ndarë të gjitha lajmet e lëshuara nga kompania Cupertino.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.