Rezervoni iPhone tuaj me AnyTrans

Bërja e kopjeve rezervë të gjithçkaje që kemi në iPhone është diçka e rëndësishme. Ne nuk duam të humbasim informacionin në çdo kohë. Për fat të mirë, ka shumë mundësi në dispozicion në këtë drejtim. Një mjet që mund të përdorim në këtë rast është AnyTrans, e cila ndoshta tingëllon e njohur për shumë prej jush. Isshtë një aplikacion për menaxhimin e skedarëve, i cili tani na lejon të bëjmë kopje rezervë të të gjithë përmbajtjes që kemi në iPhone.

Meqenëse AnyTrans azhurnohet vazhdimisht. Në fakt, ata kohët e fundit azhurnuan aplikacionin me veçori të reja. Falë tyre, mundësitë që na jep ky aplikacion zgjerohen. Tani është prezantuar një funksion i ri Menaxher i Rezervës, e cila me siguri pushton shumë.

Menaxher i ri rezervë në AnyTrans

Rezervimet e AnyTrans

Menaxheri rezervë në AnyTrans premton të jetë një funksion jashtëzakonisht i rëndësishëm në aplikacion. Brenda tij, ne gjejmë tre mundësi të ndryshme rezervë, të cilat janë përshtatur me situatën e secilit përdorues. Në varësi të nevojave të secilit prej tyre, mund të bëhet një kopje rezervë e ndryshme duke përdorur aplikacionin në iPhone. Çfarë opsionesh ka me këtë veçori të re në aplikacion?

  • Rezervë e plotë: Në këtë rast, një kopje rezervë e plotë kryhet në iPhone. Kjo do të thotë që të gjitha skedarët dhe të dhënat që janë në të do të kopjohen, duke shmangur që të ketë ndonjë informacion që humbet gjatë rrugës.
  • Rezervë shtesë: Ky është një kopje rezervë që kursen shumë hapësirë ​​ruajtjeje. Përveç kësaj, u ofron përdoruesve mundësinë për të rikuperuar një skedar të caktuar në çdo kohë, në rast se diçka është fshirë gabimisht, për shembull.
  • Rezervimi i ajrit: Ky është një kopje rezervë që bëhet automatikisht dhe me valë. Përveç kësaj, është diçka që është planifikuar paraprakisht, në mënyrë që rezervimi të kryhet në një datë dhe kohë të caktuar. Ato mund të programohen me një frekuencë të caktuar nëse dëshironi.

Prandaj, mund të shihet se secila prej opsioneve përshtatet mirë me ato që mund të ketë nevojë secili përdorues në një kohë të caktuar. Të gjithë ata janë në dispozicion tani se AnyTrans ka prezantuar këtë funksion të ri menaxher rezervë, i cili padyshim do ta bëjë aplikacionin shumë më të plotë.

Si të shkarkoni AnyTrans

Shkarkim i AnyTrans

Jeni të interesuar të jeni në gjendje të përdorni AnyTrans për rezervë? Shtë një program që mund të shkarkojmë në kompjuterin tonë, si në Mac dhe Windows. Falë këtij programi kemi një seri funksionesh interesante, përveç kopjeve rezervë të lartpërmendura. Meqenëse ne mund të menaxhojmë skedarë të të gjitha llojeve që ndodhen në iPhone dhe të kryejmë transferime të tyre lehtësisht në çdo kohë. Pra, është një program nga i cili mund të nxjerrim shumë. Ju mund të keni më shumë informacion në lidhje me funksionet e tij në këtë lidhje.

Siç mund ta imagjinoni, një program i këtij lloji nuk është falas (por mund ta provoni plotësisht falas) AnyTrans ka një kosto të ndryshueshme, varësisht nga lloji i licencës që dëshironi. Meqenëse është e mundur të zgjidhni një licencë personale, familjare ose biznesi. Edhe pse nëse dëshironi, është e mundur të provoni këtë program falas, për të qenë në gjendje të kontrolloni nëse është diçka që i përshtatet vërtet asaj që ju nevojitet. Kjo është diçka që mund të jetë me interes për shumë përdorues.

Nëse jeni të interesuar të shkarkoni AnyTrans, është shumë e thjeshtë. Thjesht duhet shkruani këtë lidhje, e cila na çon në faqen zyrtare të kompanisë. Ajo tregon opsionet e licencimit në dispozicion. Në këtë mënyrë, secili përdorues do të jetë në gjendje të zgjedhë opsionin që i përshtatet më mirë asaj që kërkon në atë rast dhe të jetë në gjendje të marrë programin me të cilin do të bëjë këto kopje rezervë të iPhone-it të tyre në mënyrën më të mirë të mundshme. Çfarë mendoni për këtë program?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.