BaseLynx është baza e re e karikimit modular nga prodhuesi Scosche

Sosche - Baza e Ngarkimit Modular

Gjatë CES 2020 të kaluar që u mbajt në Las Vegas, në Actualidad iPhone kemi folur për baza të ndryshme të karikimit që na lejojnë të karikojmë iPhone dhe Apple Watch dhe AirPods në disa raste, duke qenë Gjithmonë iPad i madh i harruar, pavarësisht nga madhësia e tij.

Sot po flasim për një bazë të re të karikimit, në këtë rast modulare, nga prodhuesi Scosche, një bazë karikimi që na lejon të karikojmë çdo pajisje të Apple, përfshirë iPad-in dhe të cilit mund të shtojmë module sipas nevojave tona. Kjo bazë e karikimit modular, e pagëzuar si Sistemi i Tarifimit Modular BaseLynx mund të blihet individualisht ose si një çantë.

Pjesët që janë pjesë e këtij kompleti janë katër, pjesë që detajojmë më poshtë:

  • Baza e karikimit për Apple Watch i certifikuar nga Apple dhe i pajtueshëm me mënyrën e natës, pasi mund ta vendosim Apple Watch të shtrirë ose të mbështetur në përputhje me nevojat tona.
  • Portë pa pagesë e karikimit i pajtueshëm me iPhone dhe AirPods (të gjitha modelet).
  • Stacion karikimi me kapacitet për tre pajisje me një portë 18W USB-C dhe dy porta 12W USB-A.
  • Karikimi i EndCap, një pjesë që qëndron në fund të setit dhe përfshin një port 18W USB-C dhe një portë 12W USB-A. Kjo pjesë është përbërësi i vetëm që nuk funksionon veçmas.

Scosche - Baza Modulare e Tarifimit

Çmimi i bazës së tarifimit është 149,95 euro dhe përfshin modulin për të karikuar Apple Watch, iPhone / AirPods dhe deri në tre iPad ose pajisje të tjera përmes kabllit. Versioni Pro, i cili ka një çmim prej 199,95 dollarë, gjithashtu përfshin EndCap, i cili zgjeron numrin e portave të karikimit të kabllove.

Mundemi gjithashtu blini module në mënyrë të pavarur për të përmbushur nevojat tona shtëpiake, me çmime që variojnë nga 39,95 $ në 69,95 $. Kjo bazë e re e karikimit është në dispozicion në faqen e internetit të prodhuesit si në disa dyqane Apple, jo të gjitha.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.