BatteryTop ju tregon baterinë e iPhone tuaj në Apple Watch

Ndonjëherë aplikacionet më të thjeshta janë ato që janë më të dobishme për ju nga dita në ditë, veçanërisht në Apple Watch. A ju mungon në gjendje të kontrolloni baterinë e iPhone tuaj nga Apple Watch në çdo kohë? Epo, ne rekomandojmë sot një aplikacion të thjeshtë që bën pikërisht atë.

Bateria Isshtë aplikacioni për të cilin po flasim. Zhvilluesi i tij është spanjoll dhe e ka bërë këtë aplikacion për të mbuluar një funksion që, në mënyrë të pabesueshme, Apple Watch nuk e ka natyrshëm. Ne shpjegojmë se si funksionon më poshtë.

Ne mund ta kontrollojmë baterinë e Apple Watch në çdo kohë duke rrëshqitur nga poshtë lart në ekran, madje mund të njohim baterinë e AirPod-eve tona kur ato janë të lidhura me Apple Watch me të njëjtin gjest, por nuk mund ta dimë se çfarë baterie bateria jonë është lënë. iPhone në asnjë mënyrë. Ose të paktën deri më tani, pasi BatteryTop do t'ju lejojë ta bëni këtë. Instaluar në iPhone dhe në Apple Watch, kur hapni aplikacionin, do t'ju tregojë në një sekondë se çfarë baterie ka lënë iPhone që jeni lidhur me orën tuaj.

Gjithashtu ju ofron mundësinë e instalimit të një ndërlikimi në mënyrë që të keni qasje të drejtpërdrejtë në aplikacion dhe nga ekrani kryesor i orës të mund të kontrolloni baterinë e mbetur të iPhone. Ky ndërlikim nuk ju tregon baterinë e mbetur në kohë reale, duhet të prekni ndërlikimin për ta treguar atë, diçka që zhvilluesi i saj na shpjegon është rasti për shkak të kufizimeve që Apple vendos në aplikacionet watchOS 6. Ky nuk është as një problem i madh, pasi i duhet një sekondë për t'u hapur dhe për t'ju treguar informacionin. Çmimi i BatteryTop është 1,09 € dhe me siguri shumë prej jush kanë kërkuar diçka të tillë për një kohë të gjatë.

BatteryTop (Lidhja e AppStore)
Bateria0,99 €

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.