Beats Fit Pro ofron anulim të zhurmës dhe dizajn sportiv për 199,99 dollarë

Pas javësh thashetheme dhe foto të të famshmëve që i mbanin në vesh, Beats Phytotherapy Pro i ri debuton zyrtarisht me anulimin aktiv të zhurmës dhe një dizajn të orientuar drejt sportit për vetëm 199,99 dollarë.

Ata prej javësh kanë parë të famshëm në rrugë me ta në vesh. Strategjia e marketingut e Apple me Beats është krejtësisht e ndryshme nga ajo që ndjek me produktet e markës Apple, edhe pse të dy markat janë nën të njëjtën ombrellë. Ndërsa produktet e markës Apple lansohen me sekretin maksimal që lejohet tani (Gjë që nuk është shumë), me markën Beats ju kërkoni vërtet "kameot" e të famshmëve me produktet e tyre në vesh.

Kufjet e reja sportive të markës "b" vijnë me specifika që rivalizojnë drejtpërdrejt AirPods Pro, me një çmim që megjithatë i vendos ato në konkurrencë me AirPods 3. Anulimi aktiv i zhurmës, cilësi superiore e zërit sipas analizave të para që qarkullojnë tashmë në rrjete, nënshkrimi i tij akustik me bas të fuqishëm, modaliteti i tingullit të ambientit, barazimi adaptiv, audio hapësinore me gjurmimin e lëvizjes së kokës, përputhshmëria me rrjetin "Search" të Apple, çipin H1, i pajtueshëm me "Hey Siri" e kështu me radhë. konfigurim magjik dhe praktikisht automatik që e lejon atë të lidhet me të gjitha pajisjet tuaja njëkohësisht.

Përveç disponueshmërisë në ngjyra të ndryshme, kutia përfshin kabllon e karikimit USB-C (jo Lightning) dhe gjithsej tre grupe prizash silikoni për një përshtatje të përsosur me veshin tuaj. Dizajni i tij është "në vesh", dhe nuk ka "shkopin" klasik të AirPods Pro. Beats ka shtuar një "krah" të vogël silikoni që do t'i lejojë ata të mbajnë fort në veshin tuaj, dhe mos bini edhe gjatë aktiviteteve të rënda. Ato vijnë gjithashtu me certifikim IPX4, kështu që i rezistojnë në mënyrë të përkryer djersës dhe shiut. Ata kanë gjithashtu një buton fizik, pikërisht në "b" që gjejmë në pjesën e përparme të secilës kufje, e cila do t'ju lejojë të kontrolloni riprodhimin, të merrni një telefonatë ose të aktivizoni anulimin e zhurmës ose modalitetin e ambientit. Na mungon vetëm që kutia e karikimit mbështet karikimin me valë, për të ardhur keq.

Me çmim 199,99 dollarë Ato tani mund të blihen në Apple, tani për tani vetëm në faqen e saj amerikane, megjithëse pritet që së shpejti të shfaqen në faqet e tjera të botës me një çmim që për momentin nuk e dimë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.