Beats Studio Buds shton veçori të reja me firmware-in më të fundit

Kompania me bazë në Cupertino ka lëshuar një përditësim të ri për Beats Studio Buds, një përditësim që përfshin një numër i madh funksionesh se deri më tani ato ishin të disponueshme vetëm në Apple AirPods dhe se, për arsye që nuk do t'i dimë kurrë, nuk ishin të disponueshme në këtë model me të cilin ndan një pjesë të madhe të harduerit.

Pas instalimit të firmuerit të ri, këto kufje të reja shtojnë funksionin çiftimi i menjëhershëm me të gjitha pajisjet e lidhura me një llogari iCloud, në mënyrë që ta përdorim atë me pjesën tjetër të produkteve të Apple me një prekje të vetme.

Përveç kësaj, kur vendosim kutinë e Beats Studio Buds pranë iPhone ose iPad tonë, një dritare kërcyese shfaqet automatikisht me niveli aktual i baterisë si të kufjeve ashtu edhe të kasës karikimi, ashtu si bëjnë AirPods.

Një funksion i ri është shtuar gjithashtu personalizoni funksionimin me një buton të vetëm me të cilin ne mund të ndërveprojmë dhe që tani na lejon gjithashtu të menaxhojmë volumin pa pasur nevojë të ndërveprojmë me iPhone, iPad, Mac ose ndonjë pajisje tjetër Apple me të cilën është e lidhur.

Beats Studio Buds janë ideale për të gjithë ata përdorues që kanë nevojë për kufje për anulimin e zhurmës kur janë në palestër, pasi ata janë rezistente ndaj djersës. Ato ofrojnë një autonomi prej 8 orësh e 24 duke përdorur kutinë e karikimit.

Ky model disponohet në tre ngjyra: e zezë, e kuqe dhe e bardhë dhe është me çmim 149 euro. Sidoqoftë, në Amazon, ne mund ta gjejmë gjithmonë me një zbritje midis 10 dhe 15%. Aktualisht ky model është i disponueshëm për vetëm 129 euro.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.