Belkin prezanton aksesorët e saj të rinj për iPhone 12 duke përfituar nga MagSafe i ri

Dje Apple na prezantoi me të renë iPhone 12 dhe iPhone 12 Pro, pajisjet e saj kryesore për sezonin 2020-2021. Megjithatë, iPhone të rinj të ngarkuar me lajme diçka që më befasoi është shitja e re MagSafe për iPhone. E mbani mend MagSafe të Mac-ut që ngarkoi Mac-un me një lidhës të magnetizuar që parandalonte tërheqjen e kabllit të karikimit? sepse karikimi i ri pa tel i iPhone vjen me magnet. Kjo hap mundësi të pafundme, Ne tashmë i kemi parë opsionet e Apple dhe taniBelkin sapo zyrtarizoi se si duken aksesorët e tyre të rinj me MagSafe për iPhone 12. Pas kërcimit ju tregojmë të gjitha detajet ...

I pari nga aksesorët, ose bazat e karikimit të Belkin, është BOOST ^ CHARGE ™ PRO, Një Karikues 3 në 1 që përfiton nga karikimi i ri pa tel i iPhone 12, MagSafe, Mbushja magnetike e Apple Watch, dhe madje edhe një bazë e karikimit pa tel që mund ta përdorim për AirPod-et tona, ose ndonjë pajisje tjetër me karikim pa tel. Siç mund ta shihni është mjaft estetike, a dizajni në stilin më të pastër të Apple me vetëm një LED që ndryshon ngjyrën për të treguar statusin e karikimit të AirPods. Më e mira nga të gjitha, ai siguron iPhone 12 me fuqi deri në 15W për të përfituar nga karikimi i tij i shpejtë.

Ne nuk e dimë çmimin në euro por ata tashmë kanë njoftuar se ai ka një çmim prej Dollarit amerikan 149.99, kështu që çmimi në euro nuk duhet të ndryshojë shumë. Anjë bazë e madhe e karikimit 3 në 1 që të gjithë do të dëshirojnë ta kenë në komodinën e tyre ose në stacionin e tyre të punës.

Dhe më e mira nga të gjitha, Ata gjithashtu kanë lëshuar një mbajtëse makine që është e bashkangjitur në daljen e ventilimit të makinës sonë. Ne mund ta përdorim atë vertikalisht ose horizontalisht bazuar në nevojat tona, dhe duke ardhur nga Belkin unë tashmë ju them se nuk mendoj se do të lëvizë edhe nëse hipim me gunga. Dhe nëse, bashkimi me iPhone tonë është avantazh magnetik i sistemit të ri MagSafe. Për karikim ata paralajmërojnë se kanë krijuar një sistem në mënyrë që kablli USB të mos na shqetësojë panelin e kontrollit. Çmimi fillestar janë Dollarit amerikan 39.95 duke pritur të dijë çmimin në euro.

Aksesorë të rinj MagSafe nga një nga prodhuesit më të mirë të aksesorëve për pajisjet Apple. Siç ju thashë, është një nga lajmet që më ka pëlqyer më shumë për iPhone-in e ri dhe më e mira nga të gjitha është se ne e kemi atë në të gjitha versionet e reja. Vlen të kemi qenë gjithmonë në gjendje të përdorim mbështetës magnetikë duke përdorur raste të veçanta ose madje duke përfshirë një pllakë metalike në iPhone-in tonë. Me MagSafe, Apple na kursen të gjitha këto shtesa dhe na e bën jetën më të lehtë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.