Belkin Prezanton Portin e Karikimit 3-në-1 në CES

CES

CES në Las Vegas është duke u zhvilluar dhe duket se asnjë kompani nuk dëshiron të humbasë avullin kur bëhet fjalë për prezantimet. Shumë prej nesh janë vetëm duke përfunduar tretjen e nougats dhe dhuratat e HM Magi nga Lindja, por në Las Vegas ata nuk dinë për këtë dhe janë në Show të plotë Elektronik të Konsumatorëve, i njohur më mirë si CES i Las Vegas.

Prezantimet dhe produktet e reja po vijnë shumë shpejt nga kjo ngjarje dhe një nga firmat që nuk dështon është Belkin. Kjo kompani sapo ka prezantuar karikuesin ose bazën e saj pa tel 3-në-1, kështu që na ndihmon të karikojmë AirPods, iPhone dhe Apple Watch njëkohësisht.

Belkin

Ngarko tuajin Apple Watch, iPhone dhe AirPods gjithashtu

Baza e re e karikimit Belkin ka një emër të thjeshtë me të cilin ata nuk kanë ngrënë kokën e tyre, Belkin 3. Logjikisht kjo i përgjigjet pajisjeve që është në gjendje të karikojë njëkohësisht dhe ne po flasim për karikimin e Apple Watch, iPhone dhe AirPods në pajisja e njëjtë. Kjo bazë do të kushtojë rreth $ 109,99 dhe tani për tani është një nga pikat kryesore të aksesorëve në këtë ditë të parë të CES, por me siguri do të gjejmë më shumë gjatë gjithë ngjarjes.

Belkin është një firmë e njohur e aksesorëve dhe produktet ndër të cilat ne nxjerrim në pah ato që janë në përputhje me Apple. Padyshim që ata kanë shumë më tepër produkte dhe firma jo vetëm që ka mbetur me prezantimin e kësaj baze por gjithashtu shton njoftimin e tre karikuesve të rinj për Mac dhe disa Powerbank deri në 30W.

Në këtë rast, CES 2020 po mbush faqet tona në internet me pajisje, lajme, pajisje të reja, azhurnime interesante dhe shumë lajme të ngjashme. Apple ishte një nga firmat që shumë shpejt "u shfaq" si një nga risitë kryesore të kësaj ngjarje që Zhvillohet nga data 7 deri më 10 janar. Dhe është që HomeKit po bën lajmet dhe Apple dëshiron të flasë për këtë përveç privatësisë dhe çështjeve të tjera në këtë ngjarje, pa treguar ndonjë produkt të ri, natyrisht.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.