Beosound Explore është altoparlanti i ri në natyrë i Bang & Olufsen

Beosound Explore

Vera është këtu dhe bashkë me të, moti i mirë, koha ideale për të bërë largime në natyrë. Firma Bang & Olufsen sapo ka prezantuar Beosound Explore një altoparlant me bateri krijuar për të sjellë tingullin më të mirë kudo që të jemi.

Besound Explore është altoparlanti i parë në treg për të përfshirë aluminin e anodizuar Lloji 2 që përmirëson rezistencën ndaj gërvishtjeve, duke e bërë atë ideal për aktivitete në natyrë. Ajo ka një kunj alumini për të varur lehtë mbi një çantë shpine dhe një rrip lidhës.

Beosound Explore

Ifiedshtë i certifikuar me IP67 (pluhur dhe ujë). Beosound Explore na ofron një dizajn në formë cilindri që na lejon ta mbajmë atë në mënyrë të qetë, peshon 631 gram dhe bateria zgjat deri në 27 orë, kështu që ne mund ta shijojmë atë për dy ditë pa u shqetësuar për lidhjen e tij me një fole përmes lidhësit USB-C.

Beosound Explore

Sipas Christoffer Poulsen, Bang & Olufsen Zëvendës President i Lartë i Menaxhimit të Produkteve:

Ne zhvilluam Beosound Explore për të qenë altoparlanti ynë më i fortë i aftë për t'i bërë ballë agjentëve të jashtëm. Ky altoparlant është rezistent ndaj pluhurit dhe ujit me një sipërfaqe alumini të anodizuar Lloji 2 rezistent ndaj gërvishtjeve. Cilësia e jashtëzakonshme e zërit për madhësinë e saj e bën Beosound Explore shoqëruesin e përsosur për çdo aventurë.

Beosound Explore

Ky altoparlant i ri portabël nga firma daneze ka 1.8 drivers drejtues me rreze të plotë Për të dhënë tingull të fuqishëm, duke ofruar kapacitet bas 59dB, grilja e jashtme lejon që tingulli të lëvrohet në 360 gradë.

Sipas djemve në Bang & Olufsen, dizajni i këtij altoparlanti të ri portabël është bazuar në pyjet, akullnajat dhe fjordet e peizazheve skandinave. Availableshtë në dispozicion në të zezë antracite, jeshile dhe gri me mjegull. Në krye ka një ndërfaqe përdoruesi që funksionon edhe kur mbani doreza.

Eksploroni Beosound tani është në dispozicion në faqen e internetit nga ky prodhues nga 199 euro.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.