Bleni një iPhone dhe le të vijë me AirPods

AirPods

Kjo është për ta thënë në një farë mënyre "ëndrra" e shumë prej nesh që kemi shpenzuar një pasuri në një iPhone të modeleve më të fundit dhe mbi të gjitha duhet të mbledhim një shumë tjetër parash për të shijuar AirPods. E vërteta është se ky lajm përsëritet midis thashethemeve herë pas here dhe kësaj here është DigiTimes ai që afirmon mbërritjen e AirPods brenda kutisë së iPhone vitin e ardhshëm.

Mund të themi se kompani të tjera që konkurrojnë me Apple në tregun e telefonave inteligjentë dhe kufjeve pa tela tashmë po bëjnë këto lloj ofertash duke "dhuruar" kufje për blerjen e një telefoni inteligjent. Në fund të fundit do të ishte një gjë shumë e mirë për shumicën e klientëve të mundshëm të Apple iPhone por më lejoni të dyshoj shumë në këtë thashethem ...

Sipas mediave tajvaneze Firma Cupertino do të mendonte të shtonte AirPods (jo modelin Pro) me blerjen e një iPhone, i cili më në fund do të linte EarPods me kabllo nga kaseta iPhone, diçka që shumë prej nesh e kanë pritur për një kohë të gjatë që kur atë të kesh çfarë përdorni adaptorë për të përdorur kufje me tela Ashtë paksa “rrotull” të thuash diçka.

Në të vërtetë kjo thashetheme është diçka që përsëritet në disa periudha të vitit ndërsa diskutuam, përveç kësaj Ne nuk e shohim qartë se kjo ndodh në Apple. Me pak fjalë, kompania do të humbte shumë shitje nëse do të ndodhte ky lajm dhe para shtesë për arkat e saj, kështu që pothuajse mund të pohojmë se kjo nuk mendojmë se do të ndodhë dhe nëse do të ndodhte, gjëja më e sigurt është që AirPods në kutinë do të përfshihej vetëm me modelet më të shtrenjta të iPhone 12 Pro. Do të shohim se çfarë do të ndodhë, e besoni?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.