B&O lëshon kufje E8 me AirPods në qendër të vëmendjes

Kufjet e vërteta me valë po fitojnë vrull brenda markave më të shquara të segmentit dhe B&O nuk ka dashur të lihet jashtë kësaj tendence lulëzimi me kufje si Beoplay E8 që ruajnë shenjën dalluese të markës: thjeshtësia, stili dhe cilësia maksimale.

Këto kufje pa tel kombinojnë disa nga specifikimet teknike më të përparuara në treg, të tilla si aftësia për të kontrolluar luajtjen përmes kontrolleve të prekjes nga vetë kufjet, me karakteristika të tjera që i vendosin ato në një nivel më të lartë se pjesa tjetër, të tilla si korniza alumini ose kutia e karikuesit e bërë prej lëkure të vërtetë.

Beoplay E8 është shoqëruesi perfekt për këdo që nuk dëshiron të bëjë kompromis në zërin dhe modelin për një liri të vërtetë wireless. Isshtë dizajnuar të përshtatet natyrshëm në vesh, duke bërë një deklaratë në teknologjinë e nënvlerësuar dhe elegante, dhe ai riprodhon tingull të pasur dhe të saktë në zërin e tij të zërit ”, thotë CEO i B&O PLAY John Mollanger.

Rezistenca ndaj pluhurit dhe spërkatjes, kontrollet e prekjes për riprodhimin, përgjigjen e thirrjeve dhe «Modaliteti i transparencës» për të dëgjuar gjithçka rreth jush e konfigurueshme me 4 nivele intensiteti, komanda zanore, Bluetooth 4.2 dhe aplikacione për Android, iOS dhe watchOS. Të gjitha këto specifikime u shtohen materialeve premium dhe cilësisë së shkëlqyeshme të zërit që e ka karakterizuar markën për gati një shekull.

Kutia e baterisë ju jep deri në dy karikime të plota dhe secila karikim ju jep deri në katër orë kohë të pandërprerë të lojës. Vendosja e kufjeve në këllëf do të fiket automatikisht dhe do të fillojë të karikohet në mënyrë që të jetë gati për përdorimin tuaj të ardhshëm. Këto Beoplay E8 do të jenë në dispozicion nga 12 tetori në dy ngjyra, rërë e zezë dhe qymyr një çmim prej 299 €. Secila kufje mund të krahasohet në mënyrë të pavarur për 129 € dhe kaseta për 99 €. Ju i keni të gjitha informacionet në faqen zyrtare të B&O nga kjo lidhje. Krahasuar me produkte të ngjashme dhe me prestigjin e B&O është me të vërtetë një çmim shumë interesant.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Babil dijo

  Me aeropodët në qendër të vëmendjes? Me atë çmim mund të blej 2. Ata nuk përballen as me airpodët në jetëgjatësinë e baterisë. Dhe pse doni një unazë alumini si detaj? Si e ndihmon tingullin? Dhe kaseta prej lëkure? Sidoqoftë, kjo është për kushërinjtë që harxhojnë paratë e tyre. Airpod-et tashmë janë të shtrenjta në vetvete, por ato janë shumë të mira. Por këto vlejnë dy herë më shumë dhe me siguri veshi i njeriut nuk e vëren ndryshimin. Ndoshta disa njehsorë dixhitalë, por jo ne.

  Por po, e di, ato tashmë mund të bëhen prej ari të fortë dhe ta shesin atë për 5 milion € dhe disa idiotë do ta blinin atë dhe do të thoshin se cilësia e tij është më e mirë sepse është bërë me materiale më të mira.

  Unë nuk jam një adhurues i mollëve, dhe as kam airpod, thjesht i provova nga një mik, dhe ndjenja ishte e njëjtë me atë kohë që provova një iphone 2g për herë të parë. Magji.