World of Tanks Blitz mirëpret Vinnie Jones si ambasador i famshëm për ngjarjen Holiday Ops 2024

Holiday Ops 2024

Wargaming ka njoftuar fillimin e Operacionet e pushimeve vjetore për lojën video World of Tanks Blitz, i cili do t'i lejojë lojtarët të përjetojnë të gjitha emocionet e sezonit me një tjetër ambasador të ri të famshëm. Konkretisht, është zgjedhur ish-futbollisti dhe ylli i filmit britanik, Vinnie Jones e cila do t'i bashkohet përleshjes dhe do të sjellë shumë dhurata me temën e Krishtlindjes në lojën midis 1 dhe 20 dhjetorit.

me ngjarjen World of Tanks Blitz Holiday Ops 2024, Vinnie Jones do t'i dorëzojë letrën e tij të dorëheqjes Santa në një tank, jo më pak, pasi ai tani ka një punë të re si komandant tankesh. Dhe do të mund t'i shihni të gjitha bëmat e tij të mëparshme si zbatues i listës së keqe të Santa në trailerin e lojës, kështu që mbajini sytë hapur për disa vezët e pashkëve dhe shakatë të brendshme ndërsa jeni në të.

«Ju dëgjuat drejt. Unë jam duke i varur bombolat e mia për t'u bashkuar me World of Tanks të mahnitshme për Holiday Ops 2024. Ditët e mia të "korrigjimit" të njerëzve në listën e keqe kanë mbaruar. Tani unë jam një komandant i World of Tanks dhe do të ketë Jingle-Bells deri në fund!", ai thote Ambasadori i Krishtlindjes i World of Tanks, Vinnie Jones.

Sa i përket aktiviteteve të Holiday Ops, do të ketë një kërkim të veçantë me 10 faza ku Mund të merrni avatarë të rinj, koleksione, prejardhje unike të profilit dhe më shumë. Përveç kësaj, a Depozita e kobrës me kamuflazh legjendar është në lojë lotaria e Krishtlindjeve për të sjellë në jetë këtë festë.

Dëshironi të kaloni pushimet me një lloj tjetër gëzimi? Shkarkoni World of Tanks Blitz në iOS sot.


Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.