IPad i sotëm i Gjeneratës së XNUMX -të sipas një thashetheme të re

iPad

Disa orë para fillimit të ngjarjes Apple në të cilën do të shohim një iPhone të ri 13, një seri të re Apple Watch 7 dhe ndoshta disa AirPods të gjeneratës së tretë, thashethemet për lançimin e një iPad të ri shfaqen përsëri.

Në këtë rast uebi MacRumors tregon një rrjedhje të llogarisë Weibo @PandaIsBald në të cilën ndan informacion në lidhje me mundësinë që Apple lançon iPad -in e ri të gjeneratës së nëntë gjatë së njëjtës ngjarje ose madje e përditëson atë më vonë në "heshtje" siç bën ndonjëherë ai. Në fakt kjo ngjarje sot do të ishte një kohë më e mirë për prezantimin e iPad -it të ri, por ka disa fronte të hapura për ardhjen e mundshme të kësaj, kështu që është koha që të vazhdojmë t'i kushtojmë vëmendje lëvizjeve të Apple. 

IPad-i i ri i gjeneratës së nëntë ka qenë në tryezë për javë të tëra

Thashethemet për këtë iPad të ri të gjeneratës së nëntë kanë qenë të fshehta për disa javë si pjesa tjetër e produkteve të Apple, por në këtë rast u tha gjithashtu se iPad-i i ri më themelor mund të mbërrinte në një ngjarje jashtë iPhone së bashku me MacBook Pro-in e ri Modele 14-inç dhe 16-inç që supozohet të zbulohen para fundit të këtij viti. E gjithë kjo është ende thashetheme dhe ne tashmë e dimë se gjërat ndryshojnë nga një moment në tjetrin.

Ajo që nuk do të ndryshojë me siguri është se sot nga ora 18:45 keni një takim në kanali ynë Youtube Për të ndjekur ngjarjen drejtpërdrejt dhe nëse nuk mund ta shihni drejtpërdrejt, mund të kontrolloni menjëherë faqen tonë të internetit ose rrjetet sociale, pasi ne do të bëjmë një mbulim të jashtëzakonshëm për ngjarjen. ngjarje «Kalimi i Kalifornisë». 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.