Brydge tashmë ka tastierat e saj për iPad në Spanjisht në Apple Store

Tastiera fizike po bëhet një pajisje gjithnjë e më e domosdoshme për iPad dhe një nga prodhuesit më të njohur, Brydge, ai tashmë na ofron tastierat e tij të famshme që e kthejnë iPad-in në një "MacBook" me një paraqitje në Spanjisht në Apple Store dhe dyqanin e tij Evropian.

Brydge ka prodhuar tastiera të jashtme për iPad me një estetikë shumë karakteristike që e shndërrojnë iPad-in tonë në MacBook. Bërë nga alumini i aluminit me cilësi të lartë dhe me përfundime që përputhen në mënyrë të përsosur me ngjyrat e iPadKëto tastierë gjithashtu kanë çelësa të dedikuar posaçërisht për funksionet iOS, të cilat i bëjnë ato ideale për ata që duan të shkruajnë në iPad e tyre me të njëjtën ndjesi që kanë kur bëjnë në një kompjuter portativ. Ndriçimi i ndriçuar me intensitet të rregullueshëm, këndi i rregullueshëm nga 0 në 180º, bateria e rimbushur nga microUSB me një autonomi prej 1 viti pas një rimbushjeje të plotë dhe lidhjes Bluetooth janë specifikimet që plotësojnë një tastierë që të gjithë ata që kanë mundur të provojnë i cilësojnë si të bujshme.

Brydge ka tastierat e saj të disponueshme për të gjitha modelet ekzistuese të iPad-it, edhe pse për momentin vetëm me një paraqitje të tastierës në Spanjisht për iPad Mini (109,95 €), brezi i 7-të iPad (139,95 €) dhe iPad Air 3 (139,95 €) dhe mund të blihet tani në Apple Store në internet (lidhje) dhe në dyqanet fizike. Ato janë gjithashtu në dispozicion nga Dyqani Evropian Brydge (lidhje) për të njëjtin çmim, edhe pse për një kohë të kufizuar ata kanë një kupon zbritjeje prej 30 € që mund ta gjeni në të njëjtin dyqan kur bëni blerjen. Shpresojmë së shpejti modelet me trackpad gjithashtu do të vijnë dhe paraqitja në spanjisht për tastierën Brydge Pro për iPad Pro, e cila gjithashtu ka një trackpad dhe një mbulesë mbrojtëse për pjesën e pasme të iPad. Marka gjithashtu ka pajisje për MacBook Air dhe Pro në dyqanin e saj evropian.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.