Shadow Bug falas për një kohë të kufizuar

bug-hije

Disa orë më parë ju informuam për dy widget që na lejojnë të personalizojmë njoftimet tona, Miniaplikacioni i kalendarit dhe Shiriti i Parashikimit, dy widget që janë në dispozicion për tu shkarkuar falas për një kohë të kufizuar. Këtë herë ne ju tregojmë një lojë, Shadow Bug, i cili ka një çmim të rregullt në App Store prej 3,99 euro, por për një kohë të kufizuar mund të shkarkojmë falas. Shadow Bug është një lojë në të cilën duhet të provojmë aftësinë dhe zgjuarsinë tonë për të kapërcyer shpejt secilën fazë të lojës.

I armatosur vetëm me katanat e tij, Shadow Bug duhet të kapërcejë monsters të pafundme në mënyrë që të arrijë në shtëpinë e tij në pyll. Të heqësh qafe një armik vetëm duhet ta shtypim për ta prerë në copa. Çdo nivel kërkon që ne të jemi më të aftë për të lëvizur, zgjidhur enigma dhe për të hequr qafe sa më shumë armiq të jetë e mundur në mënyrë që të marrim një vlerësim perfekt. Shadow Bug ka një vlerësim prej gati 5 yjesh në App Store nga 48 mendime, një rezultat që nuk tregon se jemi përpara një loje të shkëlqyeshme që do të na bëjë të kalojmë një kohë të mirë.

Shadow Bug ka një çmim të rregullt në App Store prej 3,99 euro por për një kohë të kufizuar mund ta shkarkojmë plotësisht falas përmes lidhjes që lë në fund të këtij artikulli.

Karakteristikat e Bug Shadow

 • Nivelet e krijuara me dorë të mbushura me veprim, eksplorim dhe enigma.
 • Lufton shefi i paharrueshëm.
 • Dizajn magjepsës dhe sfonde piktoreske me paralaksë dhe silueta mistike.
 • Audio mahnitëse me një kolonë zanore epike dhe efekte gjithëpërfshirëse zanore.
 • Tabelat kryesuese për kohën minimale të kërkuar për secilin nivel.
 • Një bast i ri për lojërat platformë.

Detajet e Bug Shadow

 • Përditësimi i fundit: 5-10-2016
 • Versioni: 1.3
 • Madhësia: 246 MB.
 • Gjuhët: Spanjisht, Gjermanisht, Kinezisht e Thjeshtuar, Koreane, Finlandisht, Frëngjisht, Anglisht, Italisht, Japonisht, Hollandisht, Rusisht.
 • Vlerësuar për moshat 12 vjeç e lart.
 • Përputhshmëria: Kërkon iOS 7.1 ose më vonë. I pajtueshëm me iPhone, iPad dhe iPod touch.

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.