CloudMagic azhurnon dhe heq mbështetjen për iOS 7

Magjia e reve

Disa kohë më parë kemi folur për CloudMagic, që unë personalisht mendoj se është një nga klientët më të mirë të postës elektronike në iOS App Store, i cili është gjithashtu ndër-platformor. Padyshim, formati i tij falas e bën atë thelbësor, të përqendruar në përdorimin profesional / të punës të postës elektronike dhe për ata që thjesht kanë nevojë të menaxhojnë disa llogari, duke zhvendosur Outlook falë shërbimit të tij të bazuar në cloud që ju bën të mos humbni një njoftim të vetëm dhe që sinkronizohet të gjitha pajisjet tuaja. Sot CloudMagic mori një azhurnim të rëndësishëm duke shtuar lajmet e kërkuara dhe heqjen e mbështetjes për iOS 7.

Ashtë një punë e mirë duke u bërë nga CloudMagic, i vetmi klient i postës elektronike për iOS që ju lejon të përdorni nënshkrime HTML falas. Ne ju lëmë lajmet e azhurnimit të fundit:

Çfarë ka të re në versionin 7.11.24

** Paraqitja e profilit të dërguesit **
● Di për njerëzit që ju dërgojnë email, në të njëjtën bisedë.
● Merrni titullin e punës, informacionin e organizatës, vendndodhjen, LinkedIn, Facebook dhe profilet Twitter dhe më shumë.
● Në përputhje me iPad Pro dhe shumë detyra - Po, ju kemi dëgjuar!
● Shënoni si postë e bezdisshme - sepse ne e urrejmë postën e padëshiruar po aq sa ju
Search Spotlight Search - Kurseni kohë duke kërkuar email direkt nga Spotlight Search.
● Mbështet gjuhë të reja - suedisht, norvegjeze, ukrainase dhe polake
Removed Përputhshmëria iOS 7 u hoq - CloudMagic tani punon me iOS 8 dhe sisteme më të larta.

Nëse nuk e keni provuar CloudMagic, Unë sigurisht nuk e di cili është justifikimi juaj, është vite dritë larg nga Apple Mail dhe pa dyshim që lufton kundër AirMail (me pagesë) dhe Outlook. Ky aplikacion ju bën më produktiv në menaxhimin e postës elektronike dhe gjithashtu lejon njoftime nga Gmail, pasi shërbimi i tij bazohet në cloud dhe nuk kërkon që serverat e Google t'ju dërgojnë njoftimin.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.