Ndikimi, aplikacioni falas i javës

njeri i shquar

Pajisjet IOS janë mjete të jashtëzakonshme për një mori shërbimesh, nga shfletimi në internet, dëgjimi i muzikës, ose përdorimi i tyre në ditën tonë për të mbajtur shënime.. Dhe është se performanca e tyre e shkëlqyeshme i bën ata ndihmësit tanë më të mirë personalë.

Sot ne ju sjellim se cili është aplikimi i javës, një nga aplikacionet më të mira për marrjen e çdo lloji të shënimeve, për të cilën do të flasim Notibility, një aplikacion i zhvilluar nga Ginger Labs përsëri në janar 2011 dhe i cili ishte me çmim 4,99 $. Tani mund ta merrni në App Store falas pasi është aplikimi i javës në App Store.

Dhe është që Njohja shkon përtej asaj që mund të na sigurojë aplikacioni 'Shënime' i pajisjes sonë iOS, dhe kjo është përveç që mund të shkruajmë shënime teksti (përmes tastierës sonë), ne gjithashtu mund të shkruajmë me dorë, ose edhe të shtojmë shënime zanore. Diçka shumë e ngjashme me atë që mund të na ofrojnë aplikacione si Evernote, por që nga këndvështrimi im Notibility bën më mirë.

Thjesht duhet të shihni pamjet e ekranit që ato na ofrojnë në regjistrin e Apple Store dhe mund të shihni se çfarë Shënueshmëria mund të jetë mjeti juaj më i mirë i 'automatizimit të zyrës', madje mund të shikoni skedarë PDF dhe të vendosni shënime brenda tyre. Një mjet më shumë se interesant për studentët dhe mësuesit siç na tregojnë nga vetë Apple (shfaqet në seksionin e ri të App Store kushtuar mësuesve).

Gjithashtu, Njohja ju lejon të sinkronizoni shënimet përmes shërbimeve të tilla si iCloud, Dropbox, Box ose Google Drive, kështu që do t'ju lejojë të keni të gjitha shënimet tuaja në të gjitha pajisjet tuaja.

njeri i shquar Ka një kosto prej 2,69 € kështu që është më se e rekomanduar që të blini aplikacionin gjatë kësaj jave pasi që jeni aplikacioni i javës, mund ta blini falas deri të enjten e ardhshme, 8 maj.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.