Data e re e supozuar e lëshimit të AirPods: Krishtlindja

AirPods Theshtë e keqja për thashethemet: asgjë nuk konfirmohet plotësisht derisa të bëhet zyrtare. Një thashethem i kohëve të fundit pohoi se AirPods Ata do të dilnin në shitje në fund të nëntorit, ose kështu një dyqan iu përgjigj një klienti që donte të anulonte rezervimin e tyre të kufjeve pa tela të Apple. Në fakt, data që dha dyqani ishte këtë fundjavë. Tani një thashethem i ri po qarkullon duke sugjeruar që ne do të duhet të jemi akoma më të duruar.

Data e re e lëshimit do të ishte ajo që shohim në faqen e internetit të Çekisë ecje.cz, ku sigurojnë që AirPods do të mbërrijnë para se 2016 të kalojë në vitin e ri. Dyqani Çek shpreson që kufjet pa tela të Apple do të jenë gati për shpërndarje në kohën e duhur për datat e Krishtlindjeve, të cilat mund t'i shohin ato të shfaqen në të gjitha llojet e dyqaneve të autorizuara. pak para 25 dhjetoritPak vonë për ata që do të prisnin t'i shijonin të gjitha gjatë pushimeve të fundvitit, por me kohë që ata në Cupertino të mos humbnin kohën e çmuar të shitjeve.

AirPods: Nesër, dhjetor apo në 2017?

Me këtë datë të re lirimi tashmë kemi 3 teori në tryezë: dyqani që i tha konsumatorit të paduruar se ata do të ishin në dispozicion gjatë kësaj fundjave, thashethemet e sotme që ne do të jemi në gjendje të blejmë kufjet e reja Apple në Krishtlindje dhe një më konservator thotë se do të duhet të presim deri në Janar 2017 për të shijuar ata

Sidoqoftë, duket se nuk do ta dimë kur mund të blejmë AirPods derisa Apple ta publikojë atë në faqen e saj të internetit. Me informacione aq kontradiktore, më e mira që mund të bëjmë është t'ju informojmë për të gjitha thashethemet, por më e mira që lexuesit tanë mund të bëjnë është të keni durim. Në çdo rast, një gjë është e qartë: gjithnjë e më pak mungon.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Raúl Aviles dijo

  Hahahaha i madh !!!
  "Por gjëja më e mirë që lexuesit tanë mund të bëjnë është të jenë të durueshëm."