Shërbimi muzikor Deezer tani është i pajtueshëm me Apple Watch

marifet

Ndërsa përdoruesit e Spotify ende janë duke pritur për një aplikacion për Apple Watch, shërbime të tjera muzikore, Deezer, ka qenë e ngadaltë por në fund ajo ka arritur në Apple Watch. Deri më sot, një numër i madh i aplikacioneve ende mungojnë për të qenë në përputhje me Apple Watch, por tani për tani mund ta themi atë ato më të rëndësishmet janë tashmë të disponueshme në ekosistemin Apple smartwach.

Nëse jeni një dashamirës i muzikës, ose thjesht dëgjoni disa muzikë në mënyrë sporadike, mundësitë e kontrollit që Apple Watch na ofron mbi riprodhimin janë të mrekullueshme, për sa kohë që shërbimi që përdorni është i pajtueshëm me orën inteligjente Apple, pasi përndryshe ju do të jeni në gjendje të kontrolloni vetëm volumin, ose të ndryshoni këngën.

Siç e përmendëm në fillim të këtij artikulli, Duket se Spotify nuk ka interes të ofrojë pajtueshmëri për Apple Watch, por Deezer nuk është i të njëjtit mendim. Falë azhurnimit që sapo ka marrë aplikacioni, ne mund të dëgjojmë muzikën tonë të preferuar, të dëgjojmë hitet më të fundit, miksimet tona të personalizuara ...

Karakteristikat kryesore të reja të versionit 6.0.0 të Deezer për iOS:

Gjithmonë në nxitim? Këtë javë jeni me fat. Ose sepse dëshironi të kurseni kohë ose të zbuloni dhjetra këngë me një klik të vetëm, ky azhurnim është për ju.

- Koha është në anën tuaj! Deezer është në dispozicion tani në Apple Watch. Hyni në muzikën tuaj të preferuar, Flow, hitet më të fundit dhe miksimet tona të personalizuara kur dhe ku të doni në Apple Watch.

- Keni nevojë për një veprim të vogël? Ne kemi shtuar një ton zbulimesh dhe rekomandimesh të reja për Rrjedhën tuaj.

- Ndonjëherë një ndarje është një bekim. Tani mund të shkëputni pajisjet e lidhura me llogarinë tuaj Deezer nga celulari juaj!

Deezer ashtu si Spotify na ofron një version falas me reklama por gjithashtu na ofron një version të paguar pa reklama me të njëjtat çmime si Spotify.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.