Deutsche Telekom ofron gjashtë muaj falas për Apple Music

Muzika e Apple

Kushdo që është i interesuar të provojë Apple Music, Kompania me qendër në Cupertino ju ofron 3 muaj falas, periudhë më se e mjaftueshme për ata që janë të interesuar të marrin një ide më shumë se sa duhet për përmbajtjen dhe cilësinë që Apple Music u ofron atyre krahasuar me shërbimet e tjera të muzikës streaming. Por nëse banoni gjithashtu në Gjermani dhe po mendoni të kaloni te operatori Deutsche Telekom, duhet të dini se kompania gjermane e telefonit do t'u ofrojë të gjithë klientëve të rinj një pajtim gjashtë-mujor në Apple Music plotësisht falas, sipas blogut gjerman iPhone -ticker. i.

Në të vërtetë sipas postimit, ajo që jep me të vërtetë Deutsche Telekom është tre muaj shtesë për tre që Apple ofron për çdo përdorues që dëshiron të provojë shërbimin, dhe se nëse e bashkojmë ato shtohen në një total prej gjashtë muajsh. Në fund të mandatit, përdoruesit do të jenë në gjendje të vazhdojnë të shijojnë Apple Music përmes faturës së tyre telefonike, mënyra më e lehtë për të vazhduar të shijojnë transmetimin e Apple Music.

Disa ditë më parë, ju informuam për mbërritjen në Zvicër, Tajvan dhe Japoni për mundësinë që përdoruesit e pajisjeve Apple mund të bëjnë pagesa për blerjet e bëra në iTunes, si dhe punësimin e Apple Music përmes faturës së telefonit tuaj. Vendet e ardhshme ku Apple pritet të ofrojë këtë mundësi janë Gjermania dhe Rusia.

Kjo njoftim konfirmon se së shpejti mundësia për të paguar për të gjitha blerjet e filmave, aplikacioneve, muzikës, librave ... do të jetë gjithashtu në dispozicion në vendin gjerman. Aktualisht Apple ka pak më shumë se 15 milion abonentë, siç u njoftua nga kompania qershorin e kaluar në fjalën kryesore në të cilën u prezantuan sistemet e reja operative të kompanisë që do të mbërrijnë në versionin e tyre përfundimtar shtatorin e ardhshëm.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   iOS-të dijo

    E provova për 3 muaj falas dhe e vërteta është se e doja, ia vlen çmimi