Disa lojëra të rekomanduara nga Apple në Apple Arcade për këto festa

Apple Arcade

Në Apple ata duan që Apple Arcade të jetë i suksesshëm si pjesa tjetër e shërbimeve që kanë aktualisht dhe për këtë arsye ata bashkuan një listë të atyre që janë për ta disa nga lojërat më të mira për të kaluar këto pushime. Në këtë rast, titulli i videos së lëshuar nga Apple është i qartë dhe i drejtpërdrejtë: «Lojëra të shkëlqyera për pushime»

Isshtë një video që mbërriti në kanalin e kompanisë në YouTube disa orë më parë dhe në të cilën shtohen deri në 13 lojëra që janë në dispozicion për këto ditë kur shumë përdorues bëjnë një festë. E vërteta është se disa nga keto lojra jane mjaft te thjeshta, por ata lidhen pikërisht për shkak të kësaj, ato janë lojëra për të kaluar kohën pa hyrë në një histori epike ose duke komplikuar shumë jetën tonë.

Steven Universe Unleash the Light, What The Golf, Cat Quest II, Sneaky Sasquatch, Patterned, Exit the Dungeon ose Super Impossible Road, janë disa nga lojërat që shfaqen në këtë Videoja promovuese e Apple Arcade:

E vërteta është se nga shërbimet që Apple lançoi këtë vit, Apple Arcade është padyshim ai që na jep ndjesinë se po pret një pritje më të keqe nga përdoruesit dhe është se katalogu i lojërave është vërtet i pakët për të paguar për të. Shtë e vërtetë që mund të ndahet me familjen dhe se çmimi i saj nuk është me të vërtetë shumë i lartë pajtim një vjeçar për 49,99 euro por është e qartë se nuk ka një pritje aq të mirë sa për shembull Apple TV +. Siç them, ato janë lojëra për të kaluar një kohë pa e komplikuar shumë veten dhe kjo është interesante për disa përdorues, por jo për ata që me të vërtetë duan të luajnë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.