Prime Day: Ofertat më të mira për produktet e Apple (Dita 22)

Amazon Prime Day - Produktet e Mollës

Sot 22 qershori është dita e dytë dhe e fundit që keni në dispozicion nëse jeni përdorues i Amazon Prime për të përfituar nga numri i madh i ofertave që kjo platformë na vë në dispozicion deri në orën 23:59 pasdite sot. Në artikull që postuam dje, ne mund të gjenim një numër të madh ofertash që, për fat të keq, nuk janë më të disponueshme. Sidoqoftë, ka oferta të tjera të barabarta ose më interesante se ato që botuam dje.

iPhone

iPhone SE (2020) nga 449 euro

iPhone SE

IPhone-i më i lirë që Apple shet sot është iPhone SE, një model me një Ekran 4,7 inç me të njëjtin dizajn si iPhone 8.

Modeli i 256 GB është në dispozicion për 535 euro, versioni 128 GB është 4 euro më e shtrenjtë se versioni 256 GB ndërsa modeli i hyrjes, versioni 64 GB vështirë se na ofron një interesant zbritje krahasuar me çmimin zyrtar të Apple Store: 449 euro.

iPhone 12 Pro nga 1.099 euro

Nëse dëshironi të shijoni të gjitha funksionet që IPhone më i fuqishëm në treg, Opsioni më i mirë është iPhone 12 Pro, një model që në të Versioni 128 GB është në dispozicion për 1.099 euro.

Nëse 128 GB bie shkurt, lloji i 256 GB është në dispozicion për 1.239 euro dhe Versioni prej 512 GB arrin 1.488 euro.

iPad

iPad Pro 2021 nga 829 euro

El iPad Pro 2021 me procesor M1 konkurron drejtpërdrejt me Mac-et e së njëjtës kompani dhe gjithçka duket se tregon një konvergjencë në të ardhmen që nga Apple ata nuk pranojnë ta konfirmojnë. Modeli 11 inç, në të vetin Versioni 128 GB është në dispozicion për 829 euro. Po ky version me lidhja e të dhënave celulare bie në 979 euro.

Versioni 256 GB i hapësirës ruajtëse dhe lidhja Wi-Fi është në dispozicion për 979 euro. Pjesa tjetër e modeleve nuk kane zbritje, ashtu si modeli 12,9 inç nga 2021.

iPad mini 2019 nga 404 euro

Nëse jeni duke kërkuar për një iPad kompakt, duhet t'i hidhni një sy iPad mini. Ky model që u lansua në treg në vitin 2019, është i pajtueshëm me Apple Pencil të gjeneratës së parë, menaxhohet nga procesori A12 Bionic dhe përfshin një ekran 7,9 inç. midis sot dhe nesër, ne mund të kapim vModeli 256 GB për vetëm 490 euro.

Nëse modeli 256 GB eshte shume e madhe per ty, një mundësi tjetër për t'u marrë parasysh është Version 64 GB për 404 euro.

Aksesorë IPad

Nëse dëshironi të përfitoni sa më shumë nga iPad ose iPad Pro i përputhshëm me Apple Pencil, duhet të konsideroni blerjen e një Apple Pencil. Kjo pajisje është në dispozicion në dy versione: gjenerata 1 dhe 2, modele që Ato janë në përputhje me pajisje të ndryshme iPad.

El Lapsi i Apple i gjeneratës së dytë, ka një çmim të zakonshëm prej 99 euro, megjithatë, ndërmjet sot dhe nesër, është në dispozicion për vetëm 67,25 euro.

Modeli i gjeneratës së dytë, i pajtueshëm me gjeneratën e 11-të iPad Pro 2 inç dhe brezi i tretë 12,9 inç iPad Pro, është në dispozicion për 111,50 euro, kur çmimi i tij i zakonshëm është 135 euro.

Lapsi i lirë i Apple quhet Shkumësa dhe është bërë nga Logitech. Kjo pajisje është e përputhshme me të gjitha modelet iPad 2019 dhe më vonë (jo iPad Pro) dhe është në dispozicion për 50 euro.

Tastiera Magjike 2020 nga 279 euro

Me lansimin e iPad Pro 2021, Apple rinovoi Tastierën Magjike për ta rregulluar atë në trashësinë e re të këtij modeli, i cili është rritur me 5 mm, megjithëse ndryshimi praktikisht nuk vërehet. Tastiera Magjike që Apple lëshoi ​​në vitin 2020 para IPad Pro 12,9 inç është në dispozicion në Amazon për vetëm 273 euro.

I riu Tastiera Magjike për Gjenerimin e 5-të iPad Pro (2021) 12,9 inç është në dispozicion me të njëjtin çmim si në Apple Store: 399 euro. Ky model përshtatet në mënyrë të përsosur me tastierën dhe iPad Pro, jo si modeli 2020, megjithëse duhet ta shikoni nga afër për ta vërejtur atë.

El Tastiera Magjike për iPad Pro 2021 11 inç, nuk ka ndonjë zbritje, sepse trashësia e këtij modeli është akoma e njëjtë me modelin e vitit të kaluar, sepse ekrani nuk është i njëjtë me atë që gjendet në modelin 12,9-inç (miniLED) nga 2021.

Logitech Combo Touch për 94 euro

Logitech ComboTouch

Tastierat e lira iPad në Amazon janë me bollëk 99% e tyre janë absolutisht të padobishme nëse qëllimi juaj është të shkruani shumë orë me këtë pajisje.

Një mundësi shumë interesante për t'u marrë parasysh, ne e gjejmë atë në Logitech Like Touch, një tastierë që gjithashtu përfshin Trackpad, paraqitjen QWERTY, të pajtueshme me IPad i gjeneratës së 7-të dhe çfarë është në dispozicion për 94,39 euro.

Ky model është gjithashtu në dispozicion për iPad Pro 2021 për 229 euro, duke qenë një alternativë e shkëlqyeshme për tastierën magjike, edhe nëse nuk është në shitje këto ditë.

Aksesorë dhe të tjerë

HomeKit i përputhshëm eufy 2K për 33,99 euro

Kamera eufy 2K, të cilën tashmë e patëm mundësinë analizoni në iPhone News, i ulët nga 49,99 euro në 33,99 euro. Jo vetëm që është i pajtueshëm me HomeKit, por gjithashtu, po kështu është Home Secure Video nga Apple (për sa kohë që kemi më shumë se 200 GB të kontraktuar përmes iCloud).

AirPods Pro për 188 euro

Apple AirPods Pro

Nëse jeni duke pritur për këtë ditë për të përfituar nga një ofertë AirPods, dita juaj ka ardhur. Një nga ofertat më të mira që mund të gjejmë në Amazon, e gjejmë në AirPods Pro, kufjet pa tela të Apple me anulimin e zhurmës që janë në dispozicion për 188 euro, gati 100 euro më lirë sesa në Apple Store.

AirPods për 129 euro

AirPods Apple

Brezi i dytë i AirPods, është gjithashtu i disponueshëm në një çmim shumë interesant. Mund ta gjejmë modelin që ngarkohet me kabllo për 129 euro.

Kyçi inteligjent Nuki Combo për 199 euro

Kyçi inteligjent Nuki, një tjetër nga pajisjet që ne kemi analizuar në iPhone Actualidad, na lejon të kontrollojmë hapjen dhe mbylljen e derës së shtëpisë tonë nga smartphone-i ynë, është i pajtueshëm me HomeKit, Google Assistant dhe Alexa.

Çmimi i tij i zakonshëm është 269,99 euro, por ne mund ta marrim atë për vetëm 199,99 euro gjatë gjithë ditës sot. Veçanërisht Kyçi i Nuki Combo 2.0 është një produkt Amazon Choice.

Stacioni i motit Netatmo për 109 euro

Për 109 euro Ne kemi në dispozicion stacionin e motit Netatmo, një stacion që është i pajtueshëm me HomeKit të Apple dhe Amazon Alexa dhe që kemi gjithashtu Testuar në iPhone të Aktualitetit, megjithëse nuk u mbështet nga HomeKit në atë kohë, pajtueshmëria që u shtua disa vjet më parë. Çmimi i zakonshëm i këtij stacioni meteorologjik është 149 euro.

Karikues i pajtueshëm për makinën MagSafe për 18,89 euro

Për 18,89 euro, ne kemi në dispozicion një cKarikues pa tel i pajtueshëm me MagSafe nga prodhuesi HaloLock, një karikues që na lejon të karikojmë dhe vendosim çdo model iPhone 12 në panelin e automjetit tonë.

Mbushës desktopi MagSafe 2-në-1 për 39,19 euro

Choetech na ofron një Mbushës wireless i pajtueshëm MagSafe 2-në-1 i cili gjithashtu përfshin një bazë karikimi për të mbushur, për shembull, kutinë pa tel të AirPods. Ky karikues përfshin një kabllo USB-C 1 metër dhe një adaptor të shpejtë të energjisë 30 W. Çmimi i tij: Nuk u gjet asnjë produkt..


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.