Një bankë e të pandehurve për iPhone dhe Apple Watch, një dhuratë e dobishme për Krishtlindje [SHQYRTIM]

Apple Watch Dock

Krishtlindja ka ardhur, koha e dhuratave. Ne jemi përballur me dy alternativa, dhurata kapriçioze dhe dhurata e dobishme. Sot do të ulemi pak në atë që quhet "dhuratë e dobishme". Dhe është që çdo përdorues që ka një Apple Watch dhe një iPhone ndeshet me një luftë të përditshme në komodinën e natës. Ne fillojmë nga baza se Apple Watch nuk përfshin një karikues me pajisjen, vetëm kabllon, gjë që na çon të kemi një problem logjistik në zonën e karikimit. Ne do të zgjidhim rrëmujën e kabllove me një dok për iPhone dhe Apple Watch në mënyrën më të lirë të mundshme falë kësaj alternative nga Vtin.

Kjo stendë që mund të shohim në fotografi është bërë prej alumini, një material i ngjashëm me atë të iPhone ose Apple Watch Sport, me përjashtim që nuk është aq i butë. Një aspekt tjetër i rëndësishëm është veshja e gomës, Alumini mund të shkaktojë gërvishtje në pajisjet tona dhe kjo nuk është larg nga ajo që duam, prandaj ata e kanë parë të arsyeshme të veshin pjesët që vijnë në kontakt me iPhone dhe Apple Watch me një silikon vërtet të butë dhe të këndshëm, i cili gjithashtu do të ndihmojë ne kur bëhet fjalë për pastrimin dhe parandalimin e shenjave.

Një aspekt tjetër i rëndësishëm është se hapësira ku do të vendosim Apple Watch jo vetëm që ka këtë gomë mbrojtëse, por është gjithashtu e lartë në mënyrë që të mos kemi probleme kur vendosim iPhone, gjithashtu si kjo ne do të jemi në gjendje t'i hedhim një vështrim Apple Watch në modalitetin e shtratit kur flemë, ne mund ta përdorim atë si një orë me zile. Më në fund, ne do të rishikojmë që ky produkt, edhe pse mund të mos duket kështu, është modular, me këtë nënkuptojmë se mund të veçojmë krahun anësor aty ku vendosim Apple Watch dhe kështu të përdorim vetëm mbështetësin për iPhone.

Apple Watch Dock

Jo vetëm që do të jemi në gjendje të mbështesim Apple Watch, dhe jemi duke pritur për krahun e Apple Watch, ne do të jemi në gjendje të përfitojmë nga stenda e madhe për të mbështetur edhe një iPad, të testuar. Pasi të prezantojmë krahun e Apple Watch, ajo ka dy "priza silikoni" për atë dock nuk lëviz një jota. Ne kemi qenë duke kontrolluar stabilitetin dhe as iPhone dhe as iPad nuk po rrëshqasin aspak Në kabinën e madhe, as Apple Watch nuk rrezikon të bjerë, magneti i karikuesit zyrtar të Apple Watch është aq i fuqishëm sa të ruajë qëndrueshmërinë e orës, ne kemi provuar dokun me një rrip metali që rrit peshën e shikoni në mënyrë të konsiderueshme dhe mbetet e qëndrueshme në lartësi pa pësuar asnjë lloj shqetësimi.

Detajet karakteristike të produktit

Apple Watch Dock

Ky stendë peshon 220g, mjaft i lehtë, megjithatë, ai mban mirë kur shkëputim Apple Watch, ai nuk do ta ngrejë ose zvarritë atë, pasi që Në bazë ka shirita të vegjël gome që sigurojnë rezistencë pa dëmtuar tryezën. Në seksionin iPhone, duhet të theksohet se nuk ka hapësirë ​​për kabllon, kështu që mund ta karikojmë atë vetëm në mënyrë horizontale, jo vertikale, të cilën mund ta vendosim vetëm kur nuk është e lidhur me rrymën. Sa i përket Apple Watch, ai ka një vrimë që ne të fusim kabllon dhe ai hyn nën presion midis silikonit dhe hapësirës së synuar, në atë mënyrë nuk do të lëvizë asnjë jota dhe kabllot do të mblidhen siç duhet pa shkaktuar ngatërresa.

Isshtë një mbështetje mjaft e thjeshtë, me këtë nënkuptojmë se nuk është ajo që ofron më shumë dizajn, megjithatë, për shkak të çmimit të tij, ajo përputhet me funksionalitetet që mund të priten prej tij. Duke përfituar nga ofertat flash të Amazon mund ta merrni vetëm për 13,99 €, megjithëse çmimi i tij aktual është disi më i lartë, 17,99 € për shkak të kërkesës së fortë në këto data. Unë ju rekomandoj të prisni që çmimi të bjerë përsëri, edhe pse një bankë e të pandehurit me këto karakteristika ose pak më e plotë nuk do të bjerë nga 35 €. Shpresojmë të keni gjetur këshillat tona për të zgjedhur një stendë të mirë, të bukur dhe të lirë. Më vonë ne do të ofrojmë një alternativë më të plotë dhe padyshim më të shtrenjtë.

Mendimi i redaktorit

Vtin Apple Watch + iPhone Dock
 • Vlerësimi i redaktorit
 • Vlerësim 4 yje
13 a 18
 • 80%

 • Vtin Apple Watch + iPhone Dock
 • Rishikimi i:
 • Postuar ne:
 • Modifikimi i fundit:
 • Dizajn
  Redaktori: 70%
 • Qëndrueshmëria
  Redaktori: 90%
 • Përfundon
  Redaktori: 80%
 • Cilesia e cmimit
  Redaktori: 85%

rekuizitë

 • Materialet dhe dizajni
 • çmim

Contras

 • I thjeshtuar
 • Markë e shtypur në ekran

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.