Doreza me prekje Mujjo, doreza jashtë rrugës dhe prekje

Dimri është tashmë afër dhe kjo do të thotë në shumë prej territoreve tona që temperaturat po bien nëpër tokë. Veshja e dorezave është absolutisht e detyrueshme për shumicën e njerëzve, dhe nëse jeni një nga ata që përfitojnë nga shëtitjet në mëngjes për të kapur lajmet në rrjetet sociale dhe lajmet, me siguri keni menduar për lehtësinë e dorezave të prekshme.

Mujjo nuk është një nga markat tona të preferuara në aksesorët e iPhone rastësisht, është për meritat e veta dhe për produkte si këto doreza të reja që do t'ju prezantojmë dhe që i shtohen katalogut të gjerë të dorezave të prekshme që ato tashmë të gjithë kanë një tipar të përbashkët, e gjithë sipërfaqja e saj është e dobishme kur prekni ekranin e iPhone tuaj, përveç një dizajni shumë të kujdesshëm. Ne i kemi provuar ato dhe ju tregojmë përshtypjet tona.

Kur flasim për doreza të prekshme, ato doreza pambuku vijnë në mendje me gishtin e madh dhe gishtin tregues të një ngjyre tjetër për të qenë në gjendje të prekin ekranin e smartphone-it. Mujjo e përfundoi atë shumë kohë më parë, dhe dorezat e tij janë një shembull i një produkti teknologjik që nuk duket si ai.. Pas një kohe të gjatë të veshur me dorezat e tyre prej lëkure (absolutisht spektakolare) prekëse që rishikova në këtë artikull (lidhje) Nuk dyshoja se ky version i ri sportiv nuk do të më zhgënjejë dhe nuk gabova.

Me një shtresë të trefishtë dhe 3M Thinsulate, këto doreza garantojnë që duart tuaja do të mbrohen nga temperaturat e ftohta të dimrit dhe nga era. Ky material dhe dizenjimi i tij sportiv i bëjnë ato perfekte për sportet e përditshme. Ata janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe nëse zgjidhni madhësinë tuaj në mënyrë korrekte (në mujjo.com ju keni një udhëzues për ta bërë atë pa bërë një gabim) doreza do të përshtatet në mënyrë të përsosur me dorën tuaj, duke ju lejuar të merrni celularin tuaj pa frikë se mos e hidhni atë, dhe ta përdorni atë dhe madje të shkruani mesazhe të shkurtra pa shumë ndërlikime.

Dorezat janë plotësisht të zeza, pa asnjë shenjë, përveç një në dore shumë diskrete që lexon "Mujjo". Në pjesën e brendshme ato kanë grupe silikoni që do t'ju lejojnë të kapni objekte si iPhone tuaj pa pasur frikë se do të rrëshqasin. Unë i kam përdorur për të luajtur futboll dhe ato janë të shkëlqyera në mënyrë që topi të mos rrëshqasë në gjuajtje. Siç thashë më parë, ato janë doreza për terren të njëjtë për të drejtuar një motor, për të punuar ose për të luajtur futboll.

Dhe ne e thamë atë në fillim, ju mund të përdorni çdo pjesë të dorës tuaj për të prekur ekranin e iPhone tuaj, jo vetëm gishtat e parë dhe të dytë, si shumica e dorezave të këtij lloji. Kjo falë një trajtimi që pëlhura merr përpara se të qepet. për të bërë dorezën dhe kjo i lejon ata të jenë të njëjtë me lëkurën tuaj kur prekni ekranin e një smartphone.

Mendimi i redaktorit

Dorezat e reja të prekshme nga Mujjo janë një produkt i rrumbullakët që ndërthur teknologjinë më të fundit të tekstilit me një dizajn perfekt për përdorim të përditshëm. Rezistent ndaj erës, me izolim të shkëlqyeshëm termik dhe një material shumë të rehatshëm që përshtatet në mënyrë të përsosur me dorën tuaj, ato janë një nga dorezat e pakta që mund të mburren se janë përcjellës në 100% të sipërfaqes së tyre, kështu që ju mund të përdorni pesë gishtat tuaj, ose madje edhe nyjet tuaja, për të përdorur ekranin e iPhone tuaj. . Çmimi i tij është shumë i ngjashëm me atë që do të kushtonin doreza të ngjashme me cilësi pa qenë të prekshëm, që është një pikë shumë në favor të saj dhe ideale për t'u dhënë këto Krishtlindje. I keni në Amazon (lidhje) për rreth 50 €.

Doreza me prekje Mujjo
 • Vlerësimi i redaktorit
 • Vlerësim 5 yje
50
 • 100%

 • Dizajn
  Redaktori: 90%
 • materiale
  Redaktori: 100%
 • Përfundon
  Redaktori: 100%
 • Cilesia e cmimit
  Redaktori: 90%

rekuizitë

 • Dizajn dhe materiale të shkëlqyera
 • E gjithë sipërfaqja e saj është përcjellëse
 • 3M Thinsulate për izolim të madh termik
 • Brazda silikoni për kapje të mirë të objekteve

Contras

 • Ata nuk janë të papërshkueshëm nga uji

Galería


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.