Doreza të reja Mujjo, në mënyrë që i ftohti të mos ju lërë pa iPhone

Mujjo është i njohur për këllëfët e tij prej lëkure për iPhone, por ka edhe pajisje të tjera, ndër të cilat spikasin dorezat e saj të bëra nga pëlhura të ndryshme. Ata kanë një model lëkure, modele të tjera pambuku, dhe vitin e kaluar ata lançuan "best-seller" e tyre, doreza sportive me izolim të shkëlqyeshëm kundër të ftohtit dhe erës. Këtë vit ata kanë përmirësuar atë model dhe kanë shtuar një të ri me një shtresë më shumë të izolimit për të ftohtin ekstrem.

Modeli origjinal, rishikimi i të cilit ne botuam vitin e kaluar (lidhje) është përmirësuar këtë vit me një shtresë të re izolimi që ju lejon të mbani duart tuaja të ngrohta në mjedise më të ftohta. Ata gjithashtu kanë përmirësuar disa aspekte që Ato ndihmojnë për ta bërë përgjigjen për të prekur ekranin edhe më të mirë, dhe ata ruajnë dizajnin e shkëlqyeshëm që i bën ata shumë të rehatshëm dhe rregulluar në mënyrë të përkryer në dorën tuaj. Shiritat prej silikoni në pëllëmbën e dorës ndihmojnë në mbajtjen e iPhone pa e rënë. Çmimi i tij është 49,90 € në faqen e internetit të Mujjo.

Për ata që janë më të ftohtë ose që jetojnë në zona me të ftohtë të fortë kanë hedhur në treg një model tjetër të ri, e ngjashme me atë të mëparshme, por me një shtresë më shumë të izolimit. Përmirësimet e tjera si përgjigja prekëse janë përfshirë gjithashtu në këtë model të ri, dhe çmimi i tij është disi më i lartë se modeli tjetër, duke qenë në dispozicion për 59,90 € në faqen e internetit të Mujjo.

Artikulli i lidhur:
Përdorni iPhone tuaj me doreza cilësore dhe elegante falë Mujjo

Përveç këtyre modeleve të reja, ato kanë doreza të tjera të bëra me materiale të ndryshme, të gjitha ato të pajtueshme me ekranet me prekje të çdo smartphone-i. Pa dyshim, modeli im i preferuar është ai prej lëkure, i një cilësie të jashtëzakonshme dhe që pas disa vitesh janë akoma të patëmetë. Nëse doni që dorezat të përdorin iPhone tuaj në rrugë gjatë ftohtit të dimrit dhe dorezat me këshilla të bardha nuk janë stili juaj, hidhni një vështrim në katalogun Mujjo sepse nuk do t'ju zhgënjejnë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.