Nëse dëshironi të filloni të vraponi, bëjeni atë përpara zombies

Zombies vrapojnë

Një nga qëllimet e mijëra njerëzve në fillim të vitit është të fillojnë ushtrimet. Kjo, e cila është një nga ato gjërat që ne zakonisht mendojmë, mund të bëhet ose jo realitet në varësi të shumë faktorëve dhe logjikisht sa më shumë ndihmë dhe motivim aq më mirë, kështu që për ata që mendojnë për vrapim, ne duam të ndajmë një aplikacion të shkëlqyeshëm për të filluar me: Zombie Run!

Nuk është një shaka, ka të bëjë me Vraponi përpara zombies për të ikur prej tyre. Ky është një aplikacion që mund të shkarkohet falas dhe ka blerje të integruara për ata që me të vërtetë futen në lojë të vrapimit dhe të arratisjes nga zombiet që na ndjekin.

E vetmja gjë e dobët ose problemi që gjejmë me aplikacionin është se ajo është tërësisht në anglisht, i gjithë aplikacioni, kështu që nëse keni probleme për të kuptuar gjuhën, mund të jetë e vështirë të ndiqet, kjo gjithashtu mund të na motivojë të mësojmë gjuhën këtë vit, por tashmë ka aplikacione të tjera për atë… Në dreq.

Mënyra të ndryshme për të kandiduar dhe përmirësuar

Objektivi i këtij aplikacioni është që ju të lëvizni dhe për këtë na ofron një përvojë të ndryshme nga aplikacionet e ngjashme të ekzekutimit dhe gjithashtu një lloj historie që ndodh ndërsa jeni duke vrapuar. Në këtë rast, ka disa mënyra për të vrapuar ose "luajtur" si Chased by zombies, të cilat do të na çojnë në një trajnim interval. Ne zgjedhim një këngë rastësisht, papritmas na zë një zë robotik që paralajmëron: "Zombies në 100 metra" dhe në këtë pikë duhet të rrisim ritmin me 20% për minutën tjetër për të shpëtuar.

Por mos u shqetësoni, ka disa faza derisa të arrini mënyrën e trajnimit në interval, kështu që secila prej tyre do të shtypë ritmin që mundet dhe siç mundet. Është një mënyrë e shkëlqyeshme për të filluar dhe mbi të gjitha për të përmirësuar performancën me kalimin e garave që kryejmë.

Përvoja me helmetat është brutale dhe siç themi problemi i vetëm është se nëse nuk zotëroni mirë anglisht mund të jetë e vështirë të ndiqni trajnimin. Gjithsesi ju ne rekomandojmë të provoni këtë aplikacion dhe të paktën të përpiqemi të përmbushim qëllimin e vitit për të hyrë në formë, qoftë në ekzekutim, me aplikacione apo si të duam.

Zombies, Vrapo! (Lidhja e AppStore)
Zombies, Vrapo!falas

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.