HYPELIGHT në shitje për një kohë të kufizuar

dritë e dritës

Në App Store mund të gjejmë një numër të madh të aplikacioneve që na lejojnë të dyve të marrim fotografi dhe t'i modifikojmë ato duke shtuar filtra, prerë imazhin, duke shtuar maska ​​... por si rregull i përgjithshëm ato gjenden gjithmonë veçmas, shumë pak nga këto aplikimet na lejoni të kryejmë këto funksione së bashku dhe në një aplikacion të vetëm.

HYPELIGHT është një nga aplikacionet e pakta që na lejon të kryejmë të dy funksionet në të njëjtin aplikacion. Cfare ka me shume mbështet teknologjinë 3D Touch që na lejon të kemi akses të drejtpërdrejtë në kamerën, redaktorin e fotografisë ose mënyrën Selfie. Për më tepër, albumet që ne krijojmë janë në përputhje me funksionin Peek & Pop.

Për të festuar mbërritjen e periudhës së pushimeve për shumë përdorues, zhvilluesit e HYPELIGHT po ofrojnë aplikacionin me një zbritje të konsiderueshme dhe Aktualisht mund ta blejmë për vetëm 0,99 euro, kur çmimi i tij i zakonshëm është 2,99 euro.

Funksionet e kamerës me HYPELIGHT

 • Kohëmatësi i menjëhershëm: Shtypni dhe lëshoni butonin e diafragmës dhe blini vetes pak kohë për tu përgatitur.
 • Shutter Ultimate për 3D Touch: Shtypni butonin e grilave pak më shumë dhe zvogëloni pritjen.
 • Ekspozim i vetëm: mund të kapni edhe dritën ose kalimin e kohës.
 • Ekspozimi i Dyfishtë: Përzieni dy fotografi për të krijuar një efekt të kombinuar.
 • Modaliteti manual - Akordoni mirë ekuilibrin e bardhë, shpejtësinë e diafragmës, ISO, fokusin, etj. Ashtu si kamera juaj e preferuar SLR, ruajini lehtësisht cilësimet tuaja për përdorim në të ardhmen.
 • Ndaj: duke përdorur korniza të shumta, mund të bësh fytyra qesharake në cilësime unike.
 • Fantazma: shkrepni duke përdorur fotot nga kamera juaj si udhëzues. Përdorni mjetin e përzierjes për të krijuar foto interesante.
 • Selfie: mënyra ideale për të bërë selfie - E bën lëkurën tuaj të duket më e butë dhe pastron aknet. Provoni të gjitha opsionet.
 • Shikuesi: kaloni midis ekraneve ose shkoni prapa.
 • Kohëmatësi: tërhiqeni butonin e qepenit për të përdorur shpejt kohëmatësin. Mund ta rrotulloni në drejtim të akrepave të orës për të kontrolluar vonesën e kohëmatësit, kohën ndërmjet shkrepjeve dhe numrin e shkrepjeve. »

HYPELIGHT Karakteristikat e Redaktorit të Foto

 • Redaktoni grupin: zgjidhni shumë fotografi për t'i redaktuar të gjitha menjëherë. Zbuloni këtë mjet vetëm në HYPELIGHT.
 • Filtri automatik: mënyra më e shpejtë për të rregulluar fotot tuaja. HYPELIGHT organizon filtra për t'i bërë më të lehtë për t'u përdorur.
 • Filtrat e personalizuar: zgjidhni një filtër të paracaktuar, ndryshoni efektet dhe ruajeni veçmas. Tani mund të argëtoheni duke provuar filtrat tuaj.
 • Mjet redaktimi me performancë të lartë - Siguron mjetet që ju duhen për të modifikuar saktësisht hijet, ngjyrat dhe detajet e fotove tuaja. Cilësi profesionale në celularin tuaj.
 • Redaktues i fuqishëm i ngjyrave: rregulloni ngjyrën e saktë që kërkoni ose përdorni ngjyra të ndryshme kryesore.
 • Mjeti i maskës: mund të përdorni një maskë në zonën specifike që dëshironi. Gjithashtu, ajo maskë mund të ruhet dhe të përdoret në raste të ardhshme, diçka vërtet e dobishme.
 • Ruaj progresin tënd: Pas redaktimit, ruaj punën tënde dhe vazhdo më vonë nëse dëshiron.
 • Qasje e lehtë tek albumet: kaloni menjëherë nga modaliteti Kamera në shikimin e albumit tuaj fotografik.
 • Album i personalizuar: krijoni një dosje dhe përdorni Dropbox për të ngarkuar me shumicë fotot tuaja
 • Shkoni përpara dhe redaktoni fotot në PC tuaj.
HYPELIGHT (Lidhja e AppStore)
HYPELIGHT1,09 €

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.