Twelve South na tregon rastet e tyre të reja për iPhone X

Do ta them një mijë herë: pasi që ne do të vendosim një mbulesë në një iPhone, që së paku është i denjë të fsheh dizajnin e tij. Dhe nëse përpiqemi të pajtohemi me këtë premisë, ka pak marka që mund të marrim në konsideratë përveç rasteve zyrtare që na ofron Apple. Dymbëdhjetë Jugu ka fituar, brez pas brezi, një vend nderi në këtë listë të markave, dhe me iPhone X nuk ka dashur të mbetet pas.

Marka e aksesorëve për produktet Apple ka dashur të jetë e pranishme nga dita zero me kasat e saj për iPhone X, të cilat tani mund të rezervohen në faqen e saj zyrtare. Mëngët BookBook, RelaxedLeather dhe Journal janë në dispozicion tani me dërgesat që fillojnë sa më shpejt javën e ardhshme, dhe e vërteta është se ato duken shumë mirë.

Rasti BookBook ka qenë protagonist i më shumë se një përmbledhjeje në blogun tonë dhe në SoydeMac. Një dizajn që sigurisht nuk kalon pa u vënë re, materiale me cilësi të lartë, dhe mbrojtje dhe shkathtësi që pak raste mund të ofrojnë. Shellja e brendshme është e lëvizshme dhe mund të përdoret si mbështetëse për iPhone tuaj. Çmimi i saj? 59,99 dollarë për tuajin Faqja zyrtare.

Me një dizajn shumë më konvencional, por me të njëjtën cilësi materialesh, rasti RelaxedLeather na ofron një alternativë të shkëlqyeshme për mbulesat zyrtare të Apple. Në dispozicion në ngjyra të ndryshme dhe me ndarje të vogla që do t'ju lejojë të mbani dy karta. Në dispozicion në ngjyra të ndryshme, çmimi i tij është 49,99 $ në faqen e Dymbëdhjetë Jug.

Këllëfi më i fundit prej lëkure për iPhone X tonë është modeli më luksoz i markës, Journal. Shtë një mbulesë me një mbulesë në të cilën mund të ruani disa karta, me një ndarje me një dritare për identifikimin tuaj personal, dhe një dizajn shumë të ngjashëm me rastin BookBook, por shumë më pak i mrekullueshëm. Në dispozicion vetëm në të zezë ose konjak çmimi i tij është 69,99 $ dhe është në dispozicion tani për rezervim.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.