Dymbëdhjetë Jug lëshon AirSnap Pro të ri, rasti perfekt për AirPods Pro

Këtë javë ju inkurajova të blini AirPods Pro si një dhuratë për Krishtlindje, por realisht nuk doni të paguani çmimin që kanë, ose ç'është më e keqja: nuk i merrni në këto javë pasi stoku zvogëlohet gjithnjë e më shumë. Nëse dëshironi të vazhdoni në linjën AirPods dhe dëshironi të jeni origjinal, pse jo një rast elegant për t'i mbrojtur ato? Sot ju sjellim të renë AirSnap Pro nga Twuelve South, rasti më elegant për AirPods Pro-in tonë të ri. Pas kërcimit unë ju jap më shumë detaje rreth kësaj kopertine të re.

Një mbulesë që do të mbrojë kufjet tona të vogla dhe të fuqishme nga pikat dhe gërvishtjet. Siç mund ta shihni në fotografi, ajo ka një vrimë të vogël që na jep akses në portin e Rrufesë për ta karikuar atë, por çfarë është më mirë, gjithashtu ne mund të përdorim karikimin pa tel për t'i karikuar ato me ndonjë nga bazat Qi nga tregu (në imazh shohim Belkin klasik). Së bashku me AirSnap Pro do të na jepet një kordon najloni, si dhe një karabiner i vogël për të na ndihmuar të "lidhim" AirPod-et tona në çantën e shpinës ose çantën tonë.

Pjesa e keqe është se jo, nuk do të arrijë para Krishtlindjeve, ata kanë aktivizuar presalesat në faqen zyrtare të Dymbëdhjetë Jugut por ata synojnë ta dërgojnë këtë AirSnap Pro që nga 30 dhjetori, duhet të presim ... Ka një rrënojë 39.99 dollarë dhe është në dispozicion në ngjyrë kafe, të zezë ose blu elektrike. Siç mund ta shihni, një rast i shkëlqyeshëm me shumë stil që duket se mbron shumë AirPods Pro tonë, ne nuk mund ta shohim brendësinë e kutisë, por duke ardhur nga një markë si Twelve South do të guxoja të them se ata kanë menduar për gjithçka dhe nuk do të kemi probleme abrazione për shkak të kontaktit me lëkurën dhe plastikën e AirPods. Pa dyshim një mundësi për t'u marrë parasysh.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.