Apple Store u mbyll! Sot hapen rezervimet e iPhone 12 Pro Max, 12 mini dhe HomePod mini

dyqani i mbyllur

Dukej se kjo e Premte nuk erdhi kurrë dhe më shumë duke ditur për kaq shumë javë sa Prezantimi i këtyre iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 mini dhe HomePod mini u planifikua për 6 nëntor. Më në fund kjo ditë ka mbërritur dhe ka shumë përdorues të Apple që po presin hapjen e dyqaneve online që aktualisht janë të mbyllura në të gjithë botën për të rezervuar një nga këto pajisje të reja.

Dyqanet e Apple janë mbyllur

Siç e përmendëm më lart, dyqanet e Apple janë mbyllur tani dhe po shkojnë për ca kohë, kështu që kompania Cupertino po shton gjithçka që nevojitet në faqen e internetit për të aktivizuar rezervimet për iPhone të ri dhe këtë mini HomePod.

Nervat për të marrë një kohë dorëzimi afër ditës zyrtare të fillimit të saj, e cila është vetëm 7 ditë, tani janë në kokën e shumë përdoruesve. Ajo që është e qartë është se këto iPhone 12 Pro Max dhe iPhone 12 mini janë ato që do të shiten më shumë sipas analistëve, kështu që durim sot në orën 14:00 në vendin tonë për të blerë modelin dhe ngjyrën e dëshiruar.

Siç thuhet shpesh në këto raste, fat i mirë për të gjithë përdoruesit me fat që do të blejnë ndonjë nga këto produkte të reja dhe shpresojmë që pritja deri në mbërritjen e tyre në shtëpi ose në dyqan të mos zgjatet shumë. Shijoni këtë proces që është pjesë e përvojës që Apple ofron në blerjet tuaja, megjithëse këtë vit ata janë të mjegulluar nga pandemia e mallkuar COVID-19.

Çfarë iPhone do të blini? A do të blini HomePod mini? Na lini mesazhin tuaj në kutinë e komenteve.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.