Dyqanet Mollë të Mbyllura, Afrimi i Ngjarjes "Edhe një gjë"

Dyqani i mbyllur

Kompania Cupertino sapo ka mbyllur të gjitha dyqanet në internet për të përgatitur risitë që ata prezantojnë këtë pasdite në kuadër të veprimtarisë me titull "Edhe një gjë". Apple tashmë ka gjithçka të lidhur për prezantim dhe ka pak më shumë se 4 orë për të na treguar lajmet.

Në këtë rast jemi të qartë se do të shohim modele të reja Mac me procesorë ARM, por ka mundësi që firma Cupertino të ketë edhe disa surpriza më shumë për këtë prezantim. Ajo që është e qartë është se dyqani në internet nuk mund të arrihet më dhe kjo është gjithmonë hapi i parë para fillimit të një ngjarjeje Apple.

MacBook i ri me ARM, Apple Silicon, AirTags dhe ndoshta diçka tjetër që e di. Shtë e qartë se faqja në internet e shitjeve të Apple nuk do të hapet deri në fund të kësaj fjalen. Pasi të jetë aktive përsëri, ne do të jemi në gjendje të gjejmë të gjitha lajmet në lidhje me produktet e reja të paraqitura, por ka shumë të ngjarë që ato të mos jenë në dispozicion për blerje deri në një javë më vonë ... Kjo duhet të konfirmohet, por është pothuajse e sigurt që kjo do të jetë rasti me të gjitha pajisjet e tjera Apple.

Për të qenë në gjendje të ndiqni ngjarjen me ne, thjesht duhet të jeni të lidhur rreth orës 19:00 sot, e martë, 10 nëntor, në blog ose në rrjetet tona sociale. Padyshim që ne do të kemi një podcast sapo të mbarojë fjala kryesore, kështu që ju sugjerojmë të bashkoheni me ne.

Ka mbetur shumë pak për fillimin e këtij prezantimi të fundit dhe ne me të vërtetë duam të shohim se çfarë ka të re në MacLe të shpresojmë që Apple të na surprizojë me disa lajme interesante në këtë ditë të veçantë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Luis Alberto Aguirre Soto dijo

    Më pëlqejnë lajmet nga Apple