Dyqanet online të mbyllura! Në më pak se dy orë fillojnë rezervimet e iPhone 13 dhe iPad mini

Rezervime për iPhone 13

Kompania Cupertino ka mbyllur dyqanet online në të gjithë botën për disa orë me synimin për të filluar me rezervat e IPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 mini dhe iPad mini i ri.

Në këtë pikë, ne të gjithë duhet të jemi të përgatitur për të bërë blerjen e menjëhershme të këtyre produkteve pasi që ndoshta sasia e stokut është e drejtë në fillim të shitjeve. Një herë pas orës 14:00 në vendin tonë do të shohim se si hapet dyqani online dhe fillon "çmenduria" e përzgjedhjes së modelit dhe vendosjes së porosisë.

Seria Apple Watch 7 do të duhet të presë

Siç e dimë të gjithë që nga dita e prezantimit Kompania Cupertino do të presë edhe pak kohë për të hapur rezervimet për Apple Watch Series 7. Duket se këto orë ishin paracaktuar tashmë të vuanin në kohën e prezantimit, siç ishte parashikuar nga disa analistë.

Për momentin dyqani online Apple është plotësisht i mbyllur dhe pothuajse gati për fillimin e shitjeve, kështu që të gjithë janë të vëmendshëm derisa të jetë koha për të hyrë dhe zgjedhur modelin e dëshiruar. Ngjyrat e reja dhe dizajni i ri i iPad mini janë një nga tërheqjet më të mëdha të hapjes së këtij dyqani. Ne do të shohim se si kohët e dorëzimit përparojnë me kalimin e orëve të para, por pritet që të paktën nga iPhone 13 aksionet të jenë të mjaftueshme për kërkesë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.