Dyqani i Apple mbyllet për ardhjen e afërt të iPhone SE dhe iPad Air

Mbyll Apple Store iPhone SE

Është tashmë e premte, 11 mars. Kjo është data e zgjedhur nga Apple për të hapur rezervimin e produkteve tuaja të reja paraqitur të martën e kaluar në të tijën ngjarja e parë speciale e vitit. Ndër këto pajisje është iPhone SE i ri me lidhje 5G, jetëgjatësi më e gjatë e baterisë dhe performancë më e lartë falë çipit të tij A15 Bionic. Përveç kësaj, do të shohim iPad Air të ri me më shumë fuqi falë ardhjes së çipit M1. Dhe, së fundi, Mac Studio dhe Studio Display. Rezervimet do të fillojnë në orën 14:00 (koha e Spanjës) kur Apple Store të rihapet.

Apple Store mbyllet për të përgatitur ardhjen e produkteve të reja

Dyqani Online Apple është mbyllur. Tim Cook dhe ekipi i tij tashmë e njoftuan këtë të martën e kaluar Rezervimet për produktet e reja do të fillonin sot, më 11 mars. Si gjithmonë, ekipi i Cupertino mbyll dyqanin online për të zbatuar çmimet e reja dhe të gjitha informacionet mbi produktet e reja përpara se të fillojë rezervimi zyrtar. Dhe kështu ka qenë.

Mos harroni se ndër produktet e reja që do të gjejmë për të rezervuar nga ora 14:00. shëndoshë:

 • iPhone SE
 • iPhone 13 dhe 13 Pro në ngjyrat e reja Alpine Green dhe Green
 • Air iPad
 • MacStudio
 • Ekrani në studio
Shikoni performancën
Artikulli i lidhur:
Tani mund të shihni përsëri ngjarjen speciale të Apple 'Peek performance'

Njësitë e para do të fillojnë të mbërrijnë nga 18 marsi, të premten e ardhshme, ku sipas Apple produkte të reja do të jenë në dispozicion. Kjo dinamikë e realizuar nga molla e madhe nuk është larg asaj që ka bërë gjithmonë me produktet e saj të reja. Një javë për të filluar porositë paraprake dhe një javë tjetër për të nxjerrë zyrtarisht të gjitha produktet e reja.

Mos harroni se rezervimi fillon në orën 14:00 (koha e Spanjës). Nëse dëshironi të kontrolloni kohën e saktë në vendin tuaj, thjesht duhet ta konvertoni kohën falë ky konvertues të zonës kohore. Do të blini një pajisje të re?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.