Dyqani i Apple u mbyll! Dyqani online i Apple tani është mbyllur

Zarf i mbyllur

Dyqanet online të Apple në të gjitha vendet tashmë janë mbyllur duke pritur për të shtuar produktet e reja që janë paraqitur sot. IPhone 13 padyshim që do të jetë protagonisti kryesor i kësaj ngjarjeje të Apple në shtator dhe pjesa tjetër e produkteve do të jenë Apple Watch Series 7 dhe ndoshta disa AirPods të rinj.

Në iPhone 13 të ri ka zëra për një nivel më të vogël, përmirësime të rëndësishme në kamera, ndoshta një kapacitet më të madh për modelet hyrëse duke lënë mënjanë kapacitetin 64 GB dhe detaje të tjera që do të përfundojnë duke u konfirmuar ose jo që sot në orën 19 në vendin tonë.

Dyqani online u mbyll deri në fund të ngjarjes

Kjo është tashmë një traditë në Apple kur zhvillohen ngjarje në kompani. Mbyllni dyqanet për të përgatitur produkte të reja dhe çfarë pasi prezantimi të ketë mbaruar, ato shfaqen me secilën nga risitë e paraqitura nga ekipi i Cupertino.

Vitin e kaluar gjithçka ishte diçka e çuditshme me COVID-19 të përfshirë, por këtë vit përpjekjet e furnizuesve dhe vetë kompanisë bëjnë gjithçka gati për një muaj shtator në të cilin iPhone është padyshim protagonisti kryesorMe Apple ka gjithçka gati për të filluar shfaqjen e produkteve të saj të reja dhe përdoruesit janë disi të paduruar për të parë të gjitha këto lajme. Në fund të fundit, gjëja e rëndësishme është që gjithçka është gati për ngjarjen "Kaliforni streaming" që Apple do të na ofrojë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.