Dyqani në internet i Apple tani është mbyllur!

Dyqani i mbyllur

Disa minuta më parë Apple sapo mbylli dyqanin online për të pasur gjithçka gati pasi të mbarojë prezantimi që do të zhvillohet këtë pasdite. Me këtë rast, përdoruesit dhe ndjekësit e Apple e kanë të qartë se Një seri e re Apple Watch 6 dhe një iPad Air i ri mund të jenë ndër produktet kryesore, por është e mundur që të shihen më shumë dhe mbi të gjitha mund të shohim zgjerimin e kartës së kreditit Apple Card në më shumë vende, një HomePod të ri, AirTags dhe madje edhe modelin e ri iPhone 12 ... Me pak fjalë, shumë thashetheme dhe spekulimet që së shpejti do të zbulohen.

Siç ndodh zakonisht në prezantimet me produktet nga Apple, dyqani në internet është njoftimi i parë që jemi afër prezantimit dhe është se mbyllet disa orë para se të fillojë. Ndonjëherë Apple shton produkte direkt në internet, pa prezantim, por këtë herë ne kemi një takim me Apple në një fjalim kryesor i shënuar nga kriza globale COVID-19. Shtatori është zakonisht muaji i iPhone por këtë vit duket se nuk do të jetë kështu, ne do të shohim se çfarë do të ndodhë më në fund.

Në çdo rast, mos harroni se i gjithë ekipi i iPhone Actualidad po punon shumë tani për të bërë një mbulim sa më të mirë të ngjarjes Apple, kështu që shpresojmë të bashkoheni në kanalin tonë YouTube se ne ju lëmë këtu i lidhur për të komentuar, komentuar dhe mbi të gjitha ndiqni dhe shijoni lajmet që shfaqen sot në Apple Park.

Gjithçka është gati!


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.