E Premtja e Zezë 2017, të gjitha ofertat nga 20 në 24 Nëntor (Përditësuar më 24)

E Premtja e Zezë 2017 fillon menjëherë në agim të 20 nëntorit, dhe ne menjëherë ju ofrojmë të gjitha ofertat teknologjike më interesante që mund të gjeni në Amazon. Shtë një mundësi e shkëlqyeshme për të bërë pazar për Krishtlindje ose për të blerë atë produkt që keni pritur kaq gjatë dhe se ju kurrë nuk vendosni për çmimin e tij. Për një kohë të kufizuar, shumë produkte gëzojnë çmimin më të ulët të gjithë vitit, dhe është një mundësi që nuk duhet ta humbisni.

Ne do ta azhurnojmë artikullin me të gjitha ofertat që janë interesante në botën e teknologjisë, dhe megjithëse do të përqendrohemi te Apple dhe aksesorët e saj, mund të gjeni çdo produkt teknologjik, zbritja e të cilit vlen të përmendet. Çdo ditë në orën 00h keni një takim të pashmangshëm me këtë artikull për të zbuluar në kohë ofertat më të mira nga dyqani online Amazon. Ne filluam ...

Ofron 24 Nëntor

Termostat Netatmo

I pajtueshëm me HomeKit, termostati Netatmo do t'ju ndihmojë të mbani një temperaturë konstante në shtëpinë tuaj duke kursyer para duke përdorur furrën tuaj në mënyrë më efikase. Falë automatizmave HomeKit ju do të jeni në gjendje të menaxhoni në mënyrë të përsosur kur funksionon bojlerja juaj dhe kur nuk funksionon, përveç se mund ta kontrolloni atë nga kudo me iPhone tuaj. Çmimi i tij i zakonshëm është 149 € dhe sot është ulur në 121,99 € në Amazon nga kjo lidhje.

Prania Netatmo

Kamera e sigurisë Netatmo Presence është rezistente ndaj motit të keq, duke qenë ideale për ta vendosur atë jashtë shtëpisë. Përveç kësaj, drita e saj e fuqishme LED do t'ju shërbejë për ta përdorur atë si një burim ndriçimi. Njoftimet e tij inteligjente, detektori i lëvizjes dhe kamera HD plotësojnë specifikimet e kësaj kamere të shkëlqyeshme sigurie që zakonisht kushton 299 € dhe tani është vetëm 229,99 € në Amazon me kjo lidhje.

Netatmo Mirësevini

Një kamera e brendshme e sigurisë me njoftime inteligjente, mundësia e regjistrimit në microSD ose ngarkimi i regjistrimeve në Dropbox, njohja e fytyrës dhe së shpejti të jetë në përputhje me HomeKit. Çmimi i tij i zakonshëm është 193 € dhe tani kushton vetëm 149,99 € në Amazon me kjo lidhje.

B&O BeoPlay S3

Një altoparlant portabël me lidhje Bluetooth dhe me vulën e një prej markave më të mira në treg: B&O. Me aplikacionin e tij për msmartofon dhe mundësinë e bashkimit të dy altoparlantëve për tingull të plotë stereo, Ky altoparlant zakonisht ka një çmim prej 234,99 € dhe vetëm sot do të kushtojë 104,99 € në Amazon me kjo lidhje.

Qendër Logitech Harmony

Logitech Harmony Hub integron funksionet e kontrollit për dritat e lidhura, bravat, blinds, termostatet, sensorët, pajisjet e sistemit multimedial etj. për ta kthyer smartphone-in ose tabletën tuaj në një telekomandë universale për shtëpinë. Filloni dhe kontrolloni pajisjet e grupuara ose individualisht, me një prekje të vetme ose në mënyrë programore. Punon me mbi 270.000 pajisje nga mbi 6.000 marka. Çmimi i tij i zakonshëm është 124,90 € dhe sot është ulur në 69 € në Amazon nga kjo lidhje.

Harmonia Logitech 950

Logitech Harmony 950 është një telekomandë ideale për të kontrolluar TV, filma, muzikë dhe lojëra. Nga ekrani prekës efektiv dhe intuitiv mund të kontrolloni deri në 15 pajisje. Dizajni i ri përfshin më të mirën e paraardhësve të tij - shfaqjen e ngjyrave, zbulimin e lëvizjes dhe reagimet e dridhjeve - dhe shton një paraqitje të përmirësuar të butonave dhe një bateri të rikarikueshme të zëvendësueshme me 20% më shumë kapacitet se të tjerët. Çmimi i tij i zakonshëm është 268,40 € dhe tani kushton 119 € në Amazon nga kjo lidhje.

GoPro Hero5 + Kllapa + Bateri

HERO5 Black është GoPro më i fuqishëm dhe i lehtë për t’u përdorur ende, falë videos së tij 4K, kontrollit të zërit, thjeshtësisë me një buton, ekranit në prekje dhe dizajnit të papërshkueshëm nga uji. Video e qetë, e stabilizuar, audio e pastër nga kristali dhe kapje fotografie me cilësi profesionale kombinohen me GPS për ta bërë HERO5 Black GoPro të fundit. Kjo Paketë gjithashtu përfshin një krah të zgjatur dhe një bateri shtesë. Çmimi i tij është zakonisht 485 € dhe tani do të kushtojë vetëm 369 € për vetëm 24 orë në Amazon me kjo lidhje.

Ofron 23 Nëntor

iRobot Roomba 960

Me anë të kësaj fshesë me korrent robot mund të harroni se duhet të fshini ose pastroni me vakum shtëpinë tuaj sepse mund ta programoni që ta bëjë atë për ju ndërsa jeni larg. Me aplikacionin për smartphone do të jeni në gjendje të caktoni oraret që dëshironi, dhe falë të gjithë sensorëve që dyshemeja e shtëpisë tuaj përfshin, ajo do të mbetet e pastër e përkryer çdo ditë të javës. Çmimi i tij i zakonshëm është 799 € dhe sot do të kushtojë 649 € në Amazonkjo lidhje.

B&O Luaj H4

Kufje të nivelit të lartë me teknologji Bluetooth dhe cilësinë e markës B&O, me një dizajn modern dhe elegant dhe materiale me cilësi të lartë si alumini, lëkura ose çeliku. Autonomia e tij prej 19 orësh me Bluetooth të aktivizuar do t'ju lejojë të shijoni muzikën tuaj pa ndërprerje. Çmimi i tyre i zakonshëm është 291 € dhe tani ata kushtojnë 189 € në Amazon me kjo lidhje.

Suunto Spartan

Monitor për rrahjet e zemrës për atletë, i zhytur deri në 100 metra, me GPS të integruar dhe ekran me prekje. Një xhevahir i vërtetë në kyçin tuaj për ata që duan më të mirën për të monitoruar aktivitetin e tyre fizik. Çmimi i tij i zakonshëm është 404 € dhe sot kushton 299 € në Amazon nga kjo lidhje.

Ofron 22 Nëntor

Philips Hue White

Philips vazhdon me ofertat e saj në llamba të përputhshme me HomeKit dhe sot na ofron këtë paketë me dy llamba LED 9,5W, të bardha të ngrohta, të errët dhe me majën e përfshirë që ju lejon të shtoni deri në 50 llamba. Ju do të jeni në gjendje të rregulloni intensitetin e dritës, të programoni ndezjen, të vendosni automatizime me pajisje të tjera HomeKit dhe një etj. Të gjatë me këtë komplet fillestar që Zakonisht kushton 74,90 € dhe sot do të kushtojë 53,99 € en kjo lidhje.

Shiriti i dritës Philips Hue

Brezi i dritave LED Philips është një sukses mes atyre që po ndryshojnë ndriçimin në shtëpi pasi ju lejon të krijoni mjedise më intime në një kornizë të dritës që ndryshon rreth televizorit tuaj. Ato janë shirita ngjitës me drita LED që ndryshojnë ngjyrën dhe që lidhen me urën Hue (nuk përfshihen). Çmimi i tij i zakonshëm është rreth 82 € dhe sot do të jetë 43,99 € en kjo lidhje.

Kamera sportive 4K Woxter

Një kamerë e tërë sportive me Rezolucion 4K dhe 12Mp, i zhytur deri në 30 metra dhe madje edhe me dalje HDMI ta lidhni atë direkt me TV-në tuaj, përveç lidhjes së vjetër WiFi dhe të gjitha llojet e aksesorëve për ta përdorur atë në pothuajse çdo sport dhe situatë që mund të imagjinoni. Çmimi i tij i zakonshëm është 79 € dhe sot 22 kushton 49 € në Amazon me kjo lidhje.

Përsëritës WiFi i TP-Link

Një pajisje e vogël si kjo përsëritës WiFi mund të largojë shumë dhimbje koke me mbulimin e rrjetit tuaj të shtëpisë. E vendosur në një vend strategjik, ai mund ta çojë internetin në ato cepa ku nuk arrin tani dhe është aq i thjeshtë sa ta vendosësh në një fole. Isshtë bandë e dyfishtë dhe mund të arrijë shpejtësinë e transmetimit të të dhënave prej 1200Mbps, gjithashtu ka një port Ethernet për të lidhur një pajisje përmes kabllit. Çmimi i tij i zakonshëm është 39,95 € dhe sot kushton vetëm 28 € në Amazon me kjo lidhje.

Ofron 21 Nëntor

Philips Hue Go

Kjo llambë e rimbushshme që ndryshon ngjyrën dhe është gjithashtu në përputhje me HomeKit dhe Google Home do t'ju ndihmojë të ndriçoni dhomën tuaj dhe t'i jepni asaj një kontakt personal me ngjyrën që ju pëlqen më shumë. Ka deri në 3 orë autonomi kështu që mund ta çoni ku të doni pavarësisht nëse keni një dalje afër. Çmimi i tij i zakonshëm është zakonisht rreth 82 € dhe gjatë datës 21 do të ulet në 59,99 €. Ju mund ta merrni atë brenda kjo lidhje.

BeoPlay P2

B&O është sinonim i cilësisë së zërit, dhe nëse dje një nga ofertat e paraqitura të ditës përfshinte kufje pa tel, sot është një altoparlant portabël nga e njëjta markë që depërton në zgjedhjen tonë të ditës. Ky altoparlant Bluetooth ka një autonomi deri në 10 orë me një karikim të vetëm dhe lejon kontrollin duke e prekur atë ose duke e tundur atë. Çmimi i tij i zakonshëm është zakonisht rreth 150 € dhe sot do të jetë për 119 € en kjo lidhje.

Monitor LG 4 inç 24K

Një monitor i tërë 4 inç 24K me dy hyrje HDMI dhe një DisplayPort, panel IPS dhe rifreskim imazhi 5ms mund të jetë i juaji për t'u lidhur me PC ose Mac, ta përdorni si një monitor të dytë për laptopin tuaj ose ta përdorni si një monitor për lojën tuaj konsol Çmimi i tij i zakonshëm është 329 € dhe sot do të jetë vetëm 259 € en kjo lidhje.

Kamera e Sigurisë Foscam C1

Kamerat e sigurisë për shtëpinë tuaj janë tërbuar. Isshtë duke u bërë më e lehtë për të krijuar sistemin tuaj të sigurisë për shtëpinë tuaj pa pasur nevojë të varet nga ndërmarrjet e tjera dhe Foscam është një nga markat kryesore në treg. Kamera juaj C1 ofron zbulimin e lëvizjes, lidhjen WiFi, regjistrimin e imazhit 720p dhe pajtueshmërinë me smartphone dhe me çdo kompjuter përmes shfletuesit tuaj. Çmimi i tij është zakonisht 55,92 € dhe sot do të jetë vetëm 34,90 € en kjo lidhje.

Ofron 20 Nëntor

Philips Hue Bardhë dhe Ngjyra

Llambat Philips Hue janë një mundësi e shkëlqyeshme për të filluar në botën e demotikës, dhe kjo paketë prej tre llambash me urë për t'i lidhur ato me pajisjen tuaj iOS ose Android me dritë të bardhë ose me ngjyra dhe deri në 16 milion ngjyra ka qenë u ul nga 164,90 € nga çmimi i tij origjinal në 114,99 €, i cili do të kushtojë vetëm sot 20. Ju mund t'i blini ato nga kjo lidhje.

BeoPlay H5

Këto kufje Bang & Olufsen BeoPlay H5 janë një kënaqësi e vërtetë për veshët. Pa tel me teknologji Bluetooth 4.2 të aftë, autonomi deri në 5 orë dhe rezistente ndaj pluhurit dhe spërkatjeve janë ideale për të shijuar muzikë me cilësi të vërtetë kudo. Çmimi i tij origjinal është 199 € në Amazon dhe sot ato janë ulur në 159,99 €. Ju mund t'i blini ato nga kjo lidhje.

Kamera Netgear Arlo Pack 3

Netgear Arlo është një nga sistemet e kamerave të mbikqyrjes me vlerësimet më të mira nga ekspertët dhe përdoruesit. Isshtë një paketë prej tre kamerave pa tel që mund t'i vendosni aty ku keni nevojë, si brenda dhe jashtë, rezistente ndaj ujit dhe nxehtësisë, dhe bazës së tij të kontrollit. Ato mund të kontrollohen nga një kompjuter, tabletë ose smartphone, kanë vizion natën dhe hapësirë ​​ruajtjeje të pakufizuar të reve. Çmimi i tij është zakonisht 399 € dhe vetëm sot do të ulet në 319,90 €. Ju mund t'i blini ato nga kjo lidhje.

iRobot Roomba 650

Një fshesë me korrent robot e bën jetën tuaj më të lehtë për kufij të pa dyshuar. Ndërsa jeni larg shtëpisë, mund të lini dyshemetë në mënyrë të përsosur të pastër, në mënyrë që kur të ktheheni të mos shqetësoheni për atë detyrë të lodhshme. Mshtë i programueshëm deri në 7 ditë dhe kthehet automatikisht në bazën e tij për t'u rimbushur. Zakonisht ka një çmim prej 359 € por për sot do të ulet në 279 €. Mund ta blini nga kjo lidhje.

Huawei Watch 2 4G

Huawei na ofron një orë inteligjente të shkëlqyeshme me Android Wear 2.0, e pajtueshme me të dy pajisjet Android dhe iPhone, dhe që ka GPS, akselerometër, sensorin e rrahjeve të zemrës, barometër, kamera, lidhje WiFi dhe 4G dhe rezistent ndaj ujit dhe pluhurit. Isshtë një orë inteligjente shumë interesante që sot do të kushtojë 249 € dhe nga çfarë mund të blini kjo lidhje.

Zyra 365 Shtëpi

Isshtë një pajtim një vjeçar në paketën Office 365 për deri në 5 përdorues që ju jep të drejtën të aktivizoni aplikacionet e tyre në 5 kompjuterë (Windows ose Mac), 5 tableta (përfshirë iPad Pro) dhe 5 smartphone, me të drejtë 1TB OneDrive hapësirë ​​ruajtëse për secilin përdorues dhe qasje në të gjitha azhurnimet gjatë atij viti pajtimi. Çmimi i tij i zakonshëm është 86 € dhe sot do të kushtojë vetëm 49,99 €. Mund ta blini nga kjo lidhje.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

3 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Alexander dijo

  Dhe nga Apple? Për shembull, Apple Watch. 😉

  1.    Luis Padilla dijo

   Apple nuk bën Black Friday… vetëm dyqanet që shesin gjëra Apple në disa raste.

 2.   Shpërndarësi Master i HughesNet dijo

  Shkëlqyeshëm !! Shtë e rëndësishme të merret parasysh ky lloj informacioni dhe situatash, në të ardhmen mund të rezultojë të ketë ndikim të madh dhe të flasë për të. Ju ftoj të vizitoni blogun tim në lidhje me internetin me bandë të gjerë dhe kuriozitete të tjera.