Ecni me Pokemonët tuaj të preferuar në Pokémon Go të ri

Pokemon Go Buddy Pokemon

Vera 2016 do të jetë vera e Pokémon Go, një lojë që ka thyer të gjitha rekordet, një lojë shumë e parashikuar nga shumë që ka revolucionarizuar të gjitha qytetet e botës falë mënyrës së saj të veçantë të lojës në të cilën GPS është protagonist. Një lojë që hapi lajme dhe gazeta që sot duket se po shfryjnë flluskën e saj ...

Epo atëherë, që të mos vdesë hype, djemtë Niantic sapo njoftuan i ri përpara azhurnimit të ardhshëm të Pokémon Go ... Versioni tjetër i Pokémon Go do të na lejojë të ecim me një partner Pokémon (Buddy Pokémon). Pas kërcimit ju tregojmë të gjitha të rejat ...

Kjo është ajo që djemtë nga Niantic na kanë thënë në njoftimin për shtyp që ata kanë lëshuar duke njoftuar azhurnimin e ardhshëm që do të sjellë mundësinë e shtoni një partner Pokémon në trajnerin tonë:

Gjëja tjetër ne do të shtojmë në Pokémon Go do të jetë Buddy Pokémon (Partneri i Pokemonit). Ju do të jeni në gjendje të zgjidhni Pokemonët tuaj të preferuar në mënyrë që ky të jetë partneri juaj, diçka me të cilën do të hapni mundësi të pafundme çmime dhe përvoja të reja. Partneri juaj Pokemon do të shfaqet pranë avatar të trajnerit tuaj duke shtuar bonuse të reja të tilla si mundësia e fitimit të ëmbëlsirave të reja duke ecur së bashku. Ju gjithashtu mund të ndryshoni partnerin tuaj Pokémon sa herë që dëshironi.

Një risi që padyshim vjen në përpjekje për të ruajtur hype Pokemon që është formuar gjatë kësaj vere, a hype mjaft i mprehtë tani që djemtë Niantic duhet të ringjallin cilindo. Unë personalisht besoj se po do të jetë një veprim interesant nga kompaniaNë fund, shumë nga përdoruesit e Pokémon Go janë ish-lojtarë të lojërave Nintendo dhe kjo do të jetë diçka që i bën ata udhëtoni në të kaluarën duke ecur me Pokemonët tuaj. Ne do t'ju mbajmë të informuar për këtë azhurnim të shumëpritur të Pokémon Go.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Pepe dijo

    Sa trishtuese është të shohësh që për disa kjo lojë është një domosdoshmëri ...