Mbrojtësi i ekranit Spigen për iPhone tuaj

Ne ju tregojmë një nga mbrojtësit më të mirë të ekranit për iPhone tuaj me një vlerë të shkëlqyeshme për para, e cila vendoset lehtësisht falë sistemit të tij të drejtuar dhe që ka një rezultat përfundimtar të shkëlqyeshëm, të cilin askush nuk do ta vërejë, madje as ju.

Ekrani i iPhone-it tonë është një nga elementët më delikatë, më i rëndësishmi dhe më i ekspozuari ndaj dëmtimeve. Jo vetëm që mund të shkatërrohet në një vjeshtë, por mund të gërvishtet duke lënë gjurmë që janë mjaft të bezdisshme për të gjithë ne.. Shmangia e tij është mjaft e thjeshtë dhe e lirë, dhe me mbrojtësin Spigen "Align Master" ju shtoni edhe lehtësinë e instalimit. Kjo paketë përfshin gjithashtu dy mbrojtës, kështu që ne sigurojmë një kohë të gjatë mbrojtjeje për një çmim të ulët.

Paketë e plotë e përfshirë në paketën Spigen

Shumica e mbrojtësve të iPhone nuk janë të plotë, ata lënë një nivel të shkëlqyeshëm që unë e shoh shumë të shëmtuar. Shtë e vështirë të gjesh mbrojtës të plotë dhe akoma më e vështirë që ato të mos ndërhyjnë në funksionimin e Face ID. Pas disa vitesh duke përdorur mbrojtës Spigen, ky nuk ka qenë kurrë një problem, dhe unë kam zgjedhur përsëri për këtë mbrojtës të plotë që kalon plotësisht pa u vënë re një herë në vend. Kutia përfshin gjithçka që ju nevojitet për instalim: peceta pastrimi, leckë mikrofibre, afishe për të hequr njollat ​​e pluhurit, udhëzues instalimi, një copë plastike për të eleminuar flluskat dhe dy mbrojtëset.

Procesi i instalimit është shumë i thjeshtë siç mund ta shihni në videon në krye të artikullit dhe rezultati përfundimtar është vërtet i mirë. Mbrojtësi është në linjë të përkryer falë udhëzuesit të përdorur gjatë instalimit, skajet e iPhone janë të lira për të vendosur shumicën dërrmuese të rasteve mbrojtëse pa ngritur mbrojtësin, por duke lënë një hapësirë ​​minimale në mënyrë që të mos vëreni se keni një gotë mbrojtëse vendosni iPhone tuaj. Sapo ta instaloni, nuk do të mbani mend se keni një gotë të zbutur në vend. Përveç kësaj, prekja është e bujshme, asgjë gome, përgjigjja prekëse mbetet e paprekur dhe dukshmëria e ekranit nuk preket aspak, dhe as nuk gjeneron shkëlqim të dritës që përkeqëson shikimin tuaj. Me pak fjalë, një mbrojtës më shumë se i rekomanduar me të cilin mbroni ekranin e iPhone tuaj pa e vërejtur atë. Çmimi i tij në Amazon është 14,99 paketa me dy mbrojtës.

 • Mbrojtës për iPhone 12 Pro Max (paketa 2) (lidhje)
 • Mbrojtës për iPhone 12 dhe 12 Pro (paketa 2) (lidhje)
 • Mbrojtës për iPhone 12 Mini (paketa 2) (lidhje)
  Mbrojtësi i ekranit Spigen
  • Vlerësimi i redaktorit
  • Vlerësim 5 yje
  14,99
  • 100%

  • Mbrojtësi i ekranit Spigen
  • Rishikimi i:
  • Postuar ne:
  • Modifikimi i fundit:
  • Dizajn
   Redaktori: 100%
  • Qëndrueshmëria
   Redaktori: 90%
  • Përfundon
   Redaktori: 90%
  • Cilesia e cmimit
   Redaktori: 100%

  rekuizitë

  • I plotë dhe i paçmuar
  • Prekje dhe transparencë e mirë
  • Instalim i lehtë

  Contras

  • Pluhuri grumbullohet në hapësirën midis mbrojtësit dhe mbulesës

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

7 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Rafa dijo

  Epo, bleva të ngjashme nga Spigen për 11 Pro, me udhëzuesin e tij për ta vendosur atë dhe gjithçka, dhe pas dy muajsh dolën dy flluska të mëdha në secilin skaj të mbrojtësit, gjë që nuk më kishte ndodhur kurrë me këtë markë, dhe unë nuk pranoi të instalonte të dytën. (Kishte dy kuti, një mbrojtës në secilën, sepse pakoja që kishte dy erdhi me një vrimë të bërë për vrimën dhe më pëlqen që ato të mbulojnë të gjithë ekranin, dhe nga ato nuk kishte pako ) Unë kontaktova Amazon, u tregova atyre për problemin dhe ata më kthyen paratë duke dërguar një që nuk ishte vendosur brenda dhe atë me flluska të lirshme. Bleva disa nga një markë tjetër, gjithashtu me udhëzuesin e tyre plastik për t'i instaluar, Omoton mendoj se është markë, dhe deri më sot, pas rreth 5 muajsh, është akoma e paprekur, siç duhet të ishte. Kështu që unë nuk blej asgjë nga Spigen pavarësisht se sa e njohur është.

  1.    Tito dijo

   Epo, unë përdor Spigen për iPhone Xs dhe pa e ndryshuar atë në 2 vjet
   Dhe miqtë e kanë atë në iPhone 11 dhe SE dhe shumica e tyre janë shumë të mira dhe të qëndrueshme, madje edhe rastet
   Por po, në Apple Watch 6 ishte keq për mua dhe mendoj se një iPhone 8 gjithashtu doli keq siç thoni ju. Por unë vendosa një përmbledhje fotografike dhe Amazon i ktheu paratë në të dyja rastet dhe pa i kthyer ato (megjithëse ishin mbërthyer)
   Në përgjithësi dhe me përjashtime është një markë e mirë.
   Kam provuar edhe Omoton dhe ajo u prish për shkakun tim.

   1.    Rafa dijo

    Kjo është, në rastin tuaj, XS, 11 dhe SE shkuan mirë, dhe Watch dhe 8, keq. 3 mirë për 2 keq, si të besosh më shumë ...

 2.   Manuel dijo

  Mbrojtësi i shpinës që ai shënon është transparent dhe duket mirë.

  1.    Rafa dijo

   Kjo është, në rastin tuaj, XS, 11 dhe SE shkuan mirë, dhe Watch dhe 8, keq. 3 mirë për 2 keq, si të besosh më shumë ...

  2.    Rafa dijo

   Na vjen keq, përgjigjja që dhashë nuk shkoi këtu.

 3.   Manuel dijo

  Na vjen keq që gabova me postën