Elago nis rastin e ri AirPods të frymëzuar nga iPod

Rasti Elago AW6 AirPods

Që nga lansimi i gjeneratës së parë të Apple Watch, djemtë nga Elago kanë lansuar produkte të ndryshëm në formën e mbështetjes për Apple Watch me një prekje retro që kujton disa nga produktet më legjendare e cila është projektuar nga Apple.

Sot përsëri flasim për publikimin e tij të fundit. Elago ka nisur rastin AW6, një rast që, përveç mbrojtjes së hapësirës së magazinimit dhe karikimit të AirPods, e bën atë, duke folur estetikisht, en një lloj iPod. Këto raste janë në përputhje me versionin e karikimit pa tel dhe pa të.

Këto mbulesa të reja janë në dispozicion në dy ngjyra: e zeze dhe e bardhe dhe përfshin një vrimë në pjesën e përparme që na lejon të dimë në çdo kohë nëse AirPods janë plotësisht të ngarkuar. Në pjesën e poshtme, gjejmë një hapësirë ​​që të mund të karikojmë kutinë pa qenë nevoja t’i heqim nga kutia, ndërsa në pjesën e sipërme, gjejmë butonin klasik për të bllokuar funksionimin e iPod, buton që në këtë rast nuk ka dobi.

Rasti Elago AW6 AirPods

Për momentin, këto kopertina janë vetëm I pajtueshëm me AirPod-et origjinale dhe AirPod-et e gjeneratës së dytë. Do të duhet të presim pak për të parë se me cilin model Elago na surprizon në mënyrë që të mbrojmë kutinë e karikimit dhe kutinë e AirPods Pro.

Çmimi i mbulesës AW6 në dy ngjyrat në të cilat është në dispozicion është 11,99 dollarë dhe ne mund t'i kapim atapërmes faqes në internet të prodhuesit ose direkt nga Amazon. Përmes Amazon ne kemi mundësinë të paguajmë një dollar më shumë dhe të marrim një version që përfshin një parapagim për të mos i humbur ato. Nëse po kërkoni një mbështetje origjinale për të karikuar Apple Watch tuaj, Elago na ofron një media në paraqitjen origjinale të Macintosh, iPod dhe një tjetër me modelin e mitikes Nintendo Lojë Djali.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.