Elago fillon dy baza për t'i dhënë shërbime më të mëdha MagSafe

Kur Apple lansoi sistemin e ri MagSafe së bashku me iPhone 12, u hap një derë e re për prodhuesit e aksesorëve të iPhone, dhe disa prej tyre përmirësojnë konceptin e Apple duke u dhënë më shumë dobi aksesorëve origjinal, si këto dy baza që Elago sapo ka hedhur në treg.

Sirtari i karikimit Elago Duo, një MagSafe Duo me një çmim të shkëlqyeshëm

Një nga avantazhet e sistemit MagSafe është se ai rimbush iPhone 12 me energji 15W, domethënë më shpejt se bazat konvencionale të karikimit që arrijnë vetëm 7,5W. Dhe çfarë lidhje me përdoruesit që kanë një iPhone dhe Apple Watch? Epo, nëse doni të rimbushni të dy pajisjet duke përdorur një bazë të vetme, ato duhet të kalojnë nëpër kutinë dhe të paguajnë 149 € (pa adapter rryme) që kushton baza MagSafe Duo, të cilën ne e analizojmë kjo lidhje.

Ose të paktën kjo ka ndodhur deri më tani, sepse me bazën e silikonit të Elago mund të përdorim kabllon Apple MagSafe (45 €) dhe kabllon Apple Watch duke përfituar nga të gjitha avantazhet e sistemit MagSafe. Ekziston gjithashtu mundësia për ta blerë atë pa hapësirë ​​për Apple Watch. E disponueshme në ngjyra të ndryshme, baza ka gjithashtu një hapësirë ​​për të vendosur pajisje të tjera, si çelësat, portofolin, etj. Një alternativë e shkëlqyeshme për propozimin zyrtar të Apple, dhe mbi të gjitha, me një çmim shumë më tërheqës, të cilën mund ta vendosni kudo falë dizajnit të tij diskret. Për momentin në dispozicion vetëm në faqen zyrtare të internetit të Elago (lidhje) për 27,99 €.

Mbështetëse Elago për karikim, për kabllon MagSafe

Nëse dëshironi të përdorni vetëm sistemin MagSafe për iPhone tuaj, ne gjithashtu kemi një bazë silikoni që përdor kabllon MagSafe, duke e kthyer kabllon e dobishme të Apple në një bazë ngarkimi të shpejtë shumë më praktike dhe të bukur. Isshtë gjithashtu në dispozicion në ngjyra të ndryshme, dhe çmimi i tij është vetëm 24,99 $ në faqen e internetit të Elago (lidhje)

Shpresojmë që ata së shpejti të jenë në dispozicion në dyqane të tjera si Amazon ose Macnificos Në mënyrë që të mos duhet të paguani shpenzimet e transportit të ngarkuara nga faqja e internetit e Elago.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.