AirTags dhe shumë më tepër në 2021 në Apple

AIRTAG

Kompania Cupertino kohët e fundit na ka befasuar dhe e vërteta është se edhe pse unë jam skeptik për shpikjen e tyre, Tim Cook gjithmonë ka shfaqje yjore për të na mbyllur gojën. Forshtë për të gjitha këto që thashethemet e "analistëve" të turnit po jehojnë gjithnjë e më shpejt.

Në këtë rast Ming-Chi Kuo është i qartë për këtë, AirTags dhe një pajisje e re e Apple Reality Augmented do të mbërrijnë gjatë vitit 2021. Si gjithmonë, analisti nuk zbulon burimin e tij ose jep data tepër specifike, kështu që mund të jetë goditja e tij e njëmbëdhjetë në ajër, ose një goditje totale, çfarë mendoni?

Kuo i mirë me AirTag fillon në raportin e tij sot, duke e bërë të qartë se ky produkt do të mbërrijë gjatë vitit 2021. Pastaj shkon te pajisjet e Realitetit të Zgjeruar, ku gjithashtu e bën të qartë se do ta shohim gjatë këtij viti 2021 që sapo ka filluar, por pak tjetër. Ne mund të imagjinojmë që produkti i parë i Realitetit të Zgjeruar i kompanisë Cupertino do të ishte gota, megjithëse ende e kam të vështirë ta shoh këtë lloj produkti si diçka që tregu është i aftë ta thithë lehtë. Sidoqoftë, ai tregon se këto syze do të kenë një shkallë të lartë pavarësie nga iPhone, siç është rasti me Apple Watch aktual.

Në të njëjtën mënyrë, Kuo e bën të qartë se gjatë vitit 2021 do të shohim AirPods të rinj, sikur të mos mjaftonte lëshimi i AirPods Max, do të kemi lajme në rangun standard të kufjeve TWS nga kompania Cupertino, dhe e vërteta është se as kjo nuk na befason. shumë nëse konsiderojmë se AirPods mbajnë të njëjtin dizajn që nga lëshimi i tyre. Ajo që Kuo na e bën të qartë është se këto AirPods të rinj do të jenë në vesh si me versionin "Pro" dhe ne do të kemi madhësi të ndryshme jastëkësh në kuti.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.