Pixelmator Photo, falas për një kohë shumë të kufizuar

Pixelmator

Edhe pse deri të Premten e ardhshme, E Premtja e Zezë nuk festohet zyrtarisht, shumë janë kompanitë që kanë filluar të festojnë këtë ditë që nga e hëna e kaluar. Njëri prej tyre janë djemtë në Pixelmator, zhvilluesi i Pixelmator për iPhone dhe iPad, Pixelmator Photo vetëm për iPad dhe Pixelmator dhe Pixelmator Pro për Mac.

Për orët e ardhshme, ne mundemi shkarkoni plotësisht falas Pixelmator Photo, një aplikacion që ka një çmim të rregullt prej 5,49 euro. Pixelmator Photo është një redaktues i plotë fotografish, me të cilin mund të bëjmë praktikisht çdo rregullim ose retushim që nuk na kalon në mendje.

Pixelmator Pro na lejon të performojmë rregullime të përparuara, jo shkatërruese të ngjyrave të dizajnuara për të ruajtur çdo detaj. Compatibleshtë i pajtueshëm me formatin RAW, një format ideal për modifikimin e vlerave me të cilat janë bërë fotografitë. Eliminimi i objekteve të padëshiruara shpejt dhe me lehtësi, është një tjetër nga funksionet që na ofron, përveç që ka mjete të ndryshme për të prerë, drejtuar dhe korrigjuar perspektivën.

Faleminderit të mësuarit në makinë, Ne mund të përmirësojmë fotografitë tona, të rregullojmë ndriçimin, ekuilibrin e të bardhës, të aplikojmë paravendosjet dhe madje të përmirësojmë përbërjen, pjesën më të rëndësishme të fotografive ...

Pixelmator Pro u është përshtatur risive të iOS 13 dhe na lejon të përdorim skedarët nga çdo pajisje e lidhur ose njësi ruajtëse. Përveç kësaj, ai na ofron mundësinë e redaktimit në grupe, ideale për të punuar me fotografi të ndryshme të përbashkëta kur thjesht duam të shtojmë një ujëra, të ndryshojmë rezolucionin ...

Pixelmator Photo është i pajtueshëm vetëm me Apple iPad i pajtueshëm me Apple Pencil dhe kërkon të paktën iOS 11. Por nëse duam të përfitojmë nga potenciali i plotë që na ofron, iPad-i ynë duhet të menaxhohet nga iOS 13. Aplikacioni mund të Shkarkoni plotësisht falas deri në 15:3 pasdite, me kohën Spanjolle, më 27 Nëntor.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

3 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   scl dijo

  Nuk e di se ku është falas. Nuk është më (nëse do të ishte në një moment).

  1.    Salla Ignatius dijo

   A e shihni imazhin që kryeson këtë artikull? Nuk është e imja, është e zhvilluesit. Nëse keni dyshime në lidhje me ofertat që ne publikojmë, unë nuk e di se çfarë jeni duke bërë duke na lexuar.
   Aplikacioni është ende në dispozicion për t'u shkarkuar falas. Kjo ofertë është në dispozicion në të gjithë botën, jo vetëm në Shtetet e Bashkuara deri në 15:27 pasdite në Spanjë më XNUMX nëntor.
   Për ta shkarkuar, ju duhet një iPad i përputhshëm me Apple Pencil, siç tregohet në artikull. Nuk është i pajtueshëm me iPhone.

  2.    Jd dijo

   It'sshtë 17:51 pasdite me kohën Spanjolle më 27 Nëntor dhe unë sapo e shkarkova falas.