Pixelmator Photo përshtat në ato që ka të reja në iPadOS 13.4

Foto Pixelmator

Pixelmator Ajo ka hedhur ato që janë nga këndvështrimi im modest, aplikacionet më të mira për redaktimin e fotografive për macOS, iPadOS dhe iOS. Pajtohem që ato nuk janë më të plota dhe mund të jenë të kufizuara për përdorim rreptësisht profesional, por ato janë të vlefshme dhe të lehta për t'u përdorur për shumicën e përdoruesve, duke marrë rezultate të jashtëzakonshme me një ndërfaqe përdorimi shumë të mirë. Kjo është arsyeja pse zhvillimi është i vazhdueshëm, në këtë mënyrë ata kanë arritur një bazë të madhe përdoruesish dhe një famë që i paraprin atyre.

Pixelmator Photo është një version i veçantë që ju lejon të redaktoni fotot shpejt pa ndonjë pretendim më shumë dhe me rezultate të mira, tani është azhurnuar për të përfituar plotësisht nga iPadOS 13.4.

Për të filluar tani, Pixelmator Photo është plotësisht në përputhje me sistemin Split View të Apple, kështu që nëse keni një iPad Pro Me një madhësi të konsiderueshme mund të përfitoni prej tij për të bërë disa gjëra në të njëjtën kohë ndërsa redaktoni një foto, të tilla si frymëzimi nga ndonjë përmbajtje tjetër ose kopjimi i përmbajtjes nga një aplikacion në tjetrin shpejt, arsyeja e vërtetë për të qenë iPadOS. Hasshtë azhurnuar gjithashtu me një ndërfaqe përdoruesi më të përshtatur për miun dhe panelin iPadOS që na lejon të kemi qasje të shpejtë në përmbajtje.

Karakteristikë tjetër e Pixelmator që miraton është sistemi i ri i përzgjedhjes së ngjyrave që është bërë më i lehtë për t’u përdorur. Pixelmator Photo është një nga aplikacionet më të lira Pixelmator në treg, kushton vetëm 4,99 euro dhe i mungon çdo mekanizëm abonimi, domethënë, me një pagesë të vetme gjithmonë mund të përfitoni nga të gjitha tiparet e tij. Përveç kësaj, ju kujtojmë se keni një listë të aplikacioneve të tilla si Pixelmator dhe Pixelmator Pro, disa universale dhe të tjerët të përqendruar vetëm në mjedisin macOS.

Çfarë mendoni për paketën e redaktimeve Pixelmator? Edhe ju jeni i bindur?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.