GarageBand për iOS dhe iPadOS Shton Dy Sesione të reja nga Dua Lipa dhe Lady Gaga

GarageBand

Shtë e mundur që ata përdorues që përdorin aplikacionin GarageBand për iOS ose për iPadOS Unë jam tashmë në rastin për shtimin e ri të dy sesioneve të reja që përfshijnë udhëzime video hap pas hapi dhe bazohen në këngët e suksesshme të artistëve fitues të çmimeve Grammy, Dua Lipa dhe Lady Gaga.

Këta përdorues gjithashtu mund të krijojnë këngë me shtatë paketat e reja të zbatuara në aplikacion. Këto shtojnë rrahje, sythe dhe instrumente të reja në mënyrë që përdoruesit të kenë më shumë mundësi në krijimet e tyre dhe kanë qenë Zhvilluar ekskluzivisht për GarageBand nga disa nga prodhuesit më të mirë Botë, si Boys Noize, Mark Lettieri, Oak Felder, Soulection, Take A Daytrip, Tom Misch dhe TRAKGIRL.

Por nëse e gjithë kjo ju duket pak, aplikacioni gjithashtu përfshin një paketë të re prodhimi të bazuar në "Arti i Zërit me Mark Ronson" me të cilat përdoruesit mund të eksperimentojnë me tinguj të frymëzuar nga kjo përmbajtje e Apple Originals.

Bob huamarrës, Nënkryetari i Apple për Marketingun e Produkteve në të gjithë botën shpjegoi në njoftimin për shtyp:

GarageBand mbetet në krye të kompozimit muzikor sepse e bën të lehtë për fillestarët dhe profesionistët njësoj të zhvillojnë idetë e tyre nga kudo. Ky version i ri, i cili është rritur nga bashkëpunimi ynë me artistë dhe producentë të njohur, vë në duart e përdoruesve një koleksion të pabesueshëm tingujsh për tu ngatërruar, kështu që ne shpresojmë të ndezim krijimtarinë e shumë njerëzve të tjerë për të filluar kompozimin me GarageBand.

Paketat e Re të Prodhimit dhe Seancat Remix Tani në dispozicion si Shkarkim Falas në bibliotekën e zërit GarageBand 2.3.11, versioni më i fundit i aplikacionit për iOS dhe iPadOS.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.