Brezi i tretë i AirPods do të mbërrijë në vitin 2021 me dizajn Pro dhe për më pak se 200 dollarë

AirPods Pro

Po mendoni për blerjet e Krishtlindjeve?, ka shumë që do të zgjedhin disa AirPods, megjithëse dilema është në cilin version për të blerë, dhe nëse është një kohë e mirë për ta bërë atë ... Dhe ka gjithnjë e më shumë zëra që tregojnë për një nisje të afërt të një Ripërtëritja e AirPods. Dhe ne vazhdojmë me thashetheme dhe rrjedhje ... Tani duket se ldo t'ju kemi në tremujorin e parë të vitit 2021, dhe po AirPods jo Pro duken si të tillë tani do të ketë një dizajn Pro… Vazhdoni të lexoni se ne ju japim detajet se si mund të jetë gjenerata e tretë e AirPods.

Ata sapo e zbuluan atë në MacRumors përmes thashethemeve në internet. Apple planifikon të nisë një version Lite të AirPods Pro. Një kufje të re pa tel nga kompania që këtë herë nuk do të ketë anulimin e zhurmës, po, ata do të kenë një dizajn i ngjashëm me atë që kemi në AirPods Pro. E gjithë kjo për një Cmim me i uletpadyshim dhe duket se do të jetë rreth 200 dollarë. Mbetet të shihet vetëm nëse Apple vendos të përfshijë atë jastëkët në vend të dizajnit "pa" të AirPod-eve normale. Diçka që nuk është shumë e qartë pasi ka shumë përdorues që i shohin AirPod-et e mëparshëm më komode duke mos pasur këto jastëk që "fyejnë" disa përdorues.

Apple ka në plan të lëshojë një version Lite të wireless AirPods Pro pa anulimin e zhurmës në gjysmën e parë të vitit 2021, sipas TheElec.

Një burim i afërt me kompaninë dhe i njohur me "Lite" thotë se këto AirPods Pro Lite të reja mund të kushtojnë 20% më të ulëta se AirPods Pro që kanë teknologji të anulimit të zhurmës.

Në mënyrë të parashikueshme ata gjithashtu do të vijnë me kutia e karikimit pa tel pasi është bërë kjo, karikimi pa tel, në standardin e ri të Apple. Do të shohim me çfarë na befasojnë nga Cupertino, disa AirPod të ri "normal" është e qartë se ato do të lëshohen në treg; e saj dizajni dhe çmimi është ajo që nuk mund të konfirmohet ende… Ne do t'ju informojmë sa më shpejt që të kemi lajme zyrtare nga Cupertino, por a preferoni një dizajn Pro? A ju pëlqen dizenjimi i AirPods origjinal dhe a ju duket më komode? Ne do të jemi të kënaqur të lexojmë komentet tuaja.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.