Maps 2Go Pro falas për një kohë të kufizuar Drejtuar!

Hartat e Qytetit2Go-3

Ka diçka që na shqetëson kur udhëtojmë, harta dhe lundrim. Sidomos kur lëvizim në vende ku nuk ka mbulim ose vende ku nuk kemi roaming falas (jashtë Bashkimit Evropian ose Shteteve të Bashkuara të Amerikës), prandaj, ka shumë alternativa të tilla si City Maps 2Go, një aplikacion që në versionin e tij PRO të App Store kushton jo më pak se 9.99 € dhe ne do t'ju tregojmë se si ta merrni falas. Shfrytëzoni rastin të merrni në dorë këtë aplikacion fantastik për hartat jashtë linje dhe lundrimin e qyteteve nëpër botë, një mundësi që nuk duhet ta humbisni.

Isshtë një nga këto oferta që ju rekomandojmë të përfitoni edhe nëse nuk ju nevojitet tani, sepse kurrë nuk e dini kur ju ose grupi juaj Apple "En Familia" mund t'ju duhen. Ne ju tregojmë se nga se përbëhet City Maps 2Go Pro:

përshkrim

Shkarkime të pakufizuara të hartave interaktive. Shkarkime PLUS të pakufizuara të udhëzuesve të udhëtimit në Wikipedia nga e gjithë bota.

Asnjë blerje shtesë nuk është e nevojshme. Plotësisht funksional pa lidhje interneti. Ju nuk keni nevojë për një lidhje Wi-Fi ose të paguani tarifa të shtrenjta roaming. Aplikacioni më i shkarkuar në kategorinë e tij. Ideale për të udhëtuar jashtë vendit, dhe gjithashtu brenda vendit.

Udhëzuesit e udhëtimit Wikipedia, sistemi i planifikimit të udhëtimit, garancia e mbulimit botëror.

Ekipi i Ulmon Pro u bë shumë i famshëm me këtë aplikacion, përdoret në të gjithë botën, si në versionin e tij universal ashtu edhe në versionin e tij specifik për secilin qytet. Isshtë përkthyer në gjuhët më të zakonshme dhe zë vetëm 52.1 MB, megjithëse hapësira do të rritet ndërsa shkarkojmë hartat për t'i përdorur ato jashtë linje. Do të jetë i pajtueshëm me çdo pajisje iOS më të lartë se iOS 8 dhe natyrisht që është një blerje universale, e pajtueshme me iPad, iPod Touch dhe iPhone.

Si ta merrni falas?

 1. Shkarkoni versionin falas të City Maps 2Go që do t'ju lëmë të lidhur më poshtë
 2. Regjistrohu
 3. Në "Profili im" klikoni në "Shlye" dhe futni kodin PRU89
 4. Ju tashmë jeni një përdorues i PRO

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

23 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Cristina dijo

  Lidhja të çon në aplikacion, por është e nevojshme të shkarkohet

  1.    Miguel Hernandez dijo

   Mirë Cristina, është e qartë në artikull

   Kopjoni-ngjitni tekstin e artikullit

   Si ta merrni falas?
   Shkarkoni versionin falas të City Maps 2Go që do t'ju lëmë të lidhur më poshtë
   Regjistrohu
   Në "Profili im" klikoni në "Shlye" dhe futni kodin PRU89
   Ju tashmë jeni një përdorues i PRO

  2.    IOS 5 Përgjithmonë dijo

   Ju e shkarkoni atë FALAS dhe më pas vendosni kodin

   1.    Cristina dijo

    Po tani!! Faleminderit!

 2.   Jose dijo

  Aplikimi është falas dhe të ketë funksionet "premium" 13 €. Pra falas asgjë

  1.    IOS 5 Përgjithmonë dijo

   Ju e shkarkoni atë FALAS dhe më pas vendosni kodin

 3.   Pushoni dijo

  Faleminderit shumë Miguel. Kodi funksionon si duhet.

 4.   Ivan dijo

  Faleminderit që kodi funksionon në mënyrë perfekte

 5.   Manuel Leiton dijo

  Faleminderit shumë për paralajmërimin. Mjaft një detaj. Kolegët ose nuk dinë ta aktivizojnë ose kanë ndonjë lloj problemi. Unë kam aktivizuar kodin në mënyrë të përsosur dhe pa ndonjë problem. I thashë, Faleminderit shumë !!!

  1.    Miguel Hernandez dijo

   Ju mirëpresim Manuel, le të shijojmë Aplikacionin

 6.   xaBee dijo

  E bëra me versionin që thotë 'CityMaps2Go - Ruaj vendet. Planifikimi i udhëtimit ... »i cili është falas. U regjistrova, aplikova kodin dhe funksionon mirë.

 7.   Alcino Oliveira dijo

  punon perfekt faleminderit

 8.   elpaci dijo

  Funciona perfectamente

 9.   Miguel Hernandez dijo

  Pershendetje Fran.

  Siç mund ta shihni, pjesa tjetër e njerëzve e kanë shkarkuar atë duke ndjekur udhëzimet që postimi jep në mënyrë të përsosur. Të gjitha të mirat.

 10.   Miguel Hernandez dijo

  Përshëndetje Fran, mendoj se jeni gabim. Ju duhet të lexoni udhëzimet me më shumë durim dhe përqendrim.

 11.   Momo dijo

  Faleminderit, ju jeni më të mirët. Me jailbreak shumë më mirë

 12.   RAUL-BCN dijo

  Miguel Hernandez pranon që kishte një gabim në lidhjen e aplikacionit, dhe ju kishit vendosur versionin pro në vend të një versioni falas, kjo është arsyeja pse njerëzit po ngatërroheshin. Tani është zgjidhur dhe lidhja ju dërgon në versionin falas. Faleminderit shumë për kontributin !!

 13.   IOS 5 Përgjithmonë dijo

  Ju e shkarkoni atë FALAS dhe më pas vendosni kodin

 14.   IOS 5 Përgjithmonë dijo

  Faleminderit Miguel për informacionin, ai tashmë është shkarkuar dhe po funksionon. Sa keq që nuk është shumë e mirë, ka rrugë që nuk shfaqen dhe nëse shfaqen në hartat e mollëve.

 15.   DAD dijo

  Ami më thotë që kodi është shpenguar ... por ai vazhdon të shfaqet në faqen kryesore që nëse dua të më bëjë një premium që vlen 30% më lirë ... duket sikur nuk ishte shkëmbyer.

 16.   Ismael dijo

  E përsosur si gjithmonë. Faleminderit.

 17.   David dijo

  Unë e shpengova kodin në mënyrë të përsosur, por pema e bananes për të blerë ende po del. Klikimi në rivendosjen e blerjes nuk e zgjidh problemin.

  1.    David dijo

   I përgjigjem vetes. Unë jam një përdorues i PRO-së, ne nuk shpërblejmë. Nëse dua funksione dhe mbështetje të reja, duhet të kaloj në kutinë. Ka një zbritje deri të Premten, atëherë duhet të paguani 20 €